دسته بندی محصولات

آمریکا دوباره مجبور به تعویق موقت مجازات هواوی شد

آمریکا دوباره مجبور به تعویق موقت مجازات هواوی شد

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، وزارت بازرگانی آمریکا که قبلا یک بار اجرای تصمیم درباره تحریم هواوری را ۹۰ روز به تاخیر انداخته بود، باز هم قصد دارد اقدام مشابهی انجام دهد و امکان فعالیت هواوی در شبکه های مخابراتی آمریکا را فراهم کرده و به روزرسانی نرم افزاری گوشی های ساخت هواوی را ممکن کند.

بر همین اساس گوشی پی ۳۰ پروی هواوی که بعد از آغاز تحریم های هواوی به بازار آمد می تواند به روزرسانی های اندروید را دریافت کند.

کارشناسان معتقدند نفوذ ریشه دار هواوی در بازار آمریکا و نیز بازارهای مخابراتی دیگر کشورها باعث شده تا آمریکا در عمل نتواند سیاست تحریمی خود را اعمال کند و چاره ای برای این کشور جز تمدید موقت معافیت های هواوی باقی نمانده است. به اعتقاد این کارشناسان تمدیدهای موقت تا زمانی ادامه می یابد که دو کشور به توافقی جامع برای کسب منافع تجاری خود دست یابند.

انتهای پیام/

جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی هفته آینده برگزار می‌شود
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.