دسته بندی محصولات

اجرای طرحی برای اقشار کم‌درآمد در سینما آزادی

اجرای طرحی برای اقشار کم‌درآمد در سینما آزادی

اجرای طرحی برای اقشار کم‌درآمد در سینما آزادی

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

طرح ویژه «سینما با ما» با هدف حمایت از اقشار کم‌درآمد توسط پردیس سینما آزادی و همراهی موسسه خیریه همیاری اجرایی می شود. 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پردیس سینما آزادی، طرح خیریه «سینما با ما» با هدف حمایت فرهنگی از اقشار کم‌برخوردار جامعه در پردیس آزادی اجرا و طی آن با همراهی موسسه‌های معتبر و مجوزدار، اکران‌های رایگان برگزار می‌شود. 

نخستین برنامه این طرح روز چهارشنبه ـ  ۲ مرداد ماه ـ با همکاری این موسسه خیریه همیاری و موسسه خیریه ایلیا در پردیس آزادی برگزار شد و جمعی از کودکان و نوجوانان خیریه ایلیا مهمان پردیس سینمایی آزادی بودند. 

پردیس سینمایی آزادی در دور جدید مدیریت و فعالیت های خود قصد دارد در فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و هنری به نفع همه اقشار جامعه مشارکت داشته باشد و ایده «سینما با ما» معطوف به سوق دادن سینما به سمت فعالیت‌های فرهنگی با مشارکت حداکثری مردم است. 

در این طرح فیلم‌ها به گونه ای انتخاب می شود که علاوه بر پر کردن اوقات فراغت، سرگرم کننده و حامل پیام مثبتی برای مخاطبان باشد. 

اولین گام اجرای طرح «سینما با ما» شناسایی و همکاری با خیریه‌های معتبر و سرشناسی است که افرادی را تحت پوشش خود دارند. در گام بعدی افراد از طریق خیریه ها به سینما معرفی می شوند و در روز و ساعت مشخص برای تماشای فیلم‌ها به صورت رایگان به سینما می آیند. 

«سینما با ما» در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هر هفته به صورت متغیر صبح‌ها یک سانس خود را به قشر کم برخوردار تحت پوشش خیریه ها اختصاص می‌دهد و در صورت استقبال از این طرح تعداد سانس های نمایش فیلم افزایش پیدا می‌کند.

بهترین کتاب‌های قرن ۲۱ کدامند؟-بازارچه کالای ایرانی
خواندن

انتهای پیام‌ها

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.