دسته بندی محصولات

احداث ۴ نیروگاه خورشیدی در موقوفات و بقاع متبرکه لرستان

احداث ۴ نیروگاه خورشیدی در موقوفات و بقاع متبرکه لرستان

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

ایسنا/لرستان معاون بهره‌وری اقتصادی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: در راستای اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری غیر عمرانی و دانش‌بنیان و با هدف ارتقا و بهره‌وری موقوفات عملیات اجرایی چهار پروژه سرمایه‌گذاری نیروگاه خورشیدی در موقوفات و بقاع متبرکه استان آغاز شد.

مسلم رضایی‌پور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری غیر عمرانی و دانش‌بنیان و با هدف ارتقا و بهره‌وری موقوفات عملیات اجرایی چهار پروژه سرمایه‌گذاری نیروگاه خورشیدی پنج کیلووات در موقوفات و بقاع متبرکه استان آغاز شد.

وی تصریح کرد: این نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس، در امامزاده ابراهیم(ع) شهرستان دلفان، موقوفه سرشار شهرستان بروجرد، موقوفه مسجد امام رضا(ع) و موقوفه جهان‌آباد شهرستان خرم‌آباد اجرا خواهند شد.

رضایی‌پور اضافه کرد: با احداث این چهار نیروگاه خورشیدی و اتصال آن‌ها به شبکه سراسری برق، تعداد پروژه‌های نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس در بقاع متبرکه و موقوفات استان لرستان، به شش نیروگاه خواهد رسید.

انتهای پیام

تکمیل پروژه راه آهن جوین - اسفراین تا پایان دولت دوازدهم
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.