دسته بندی محصولات

اعتراف توخل درباره نیمار – ایسنا

اعتراف توخل درباره نیمار – ایسنا

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

سرمربی پاری سن ژرمن اعتراف کرد که نیمار با این باشگاه به مشکل خورده و او راه حلی برای برون رفت از این مشکل ندارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، هم‌چنان نیمار به معضل بزرگی برای پاری سن ژرمن تبدیل شده است. این بازیکن برزیلی سه سال دیگر با پاری سن ژرمن قرارداد دارد اما او از حضور در این تیم راضی نیست و دوست دارد که به بارسلونا برگردد.

هواداران پاری سن ژرمن با توجه به رفتارهای جنجالی که نیمار از خود نشان می‌دهد علیه این بازیکن شعار سر می‌دهند و خواستار جدایی او هستند.

نیمار برای دومین بازی پیاپی بعد از آغاز فصل جدید لیگ فرانسه در فهرست پاری سن ژرمن قرار نگرفت همچنان که در دیدارهای دوستانه هم این تیم را همراهی نکرد و این به خوبی نشان می‌دهد که تیم فرانسوی خود را آماده فروش این بازیکن می‌کند.

توخل درباره آخرین وضعیت نیمار گفت: بار دیگر باید تکرار کنم که نیمار بازیکن پاری سن ژرمن است اما نمی‌دانم که سرنوشت او چه خواهد شد. پاری سن ژرمن برای تبدیل شدن به تیمی مدعی به نیمار نیاز دارد. او بازیکن بسیار خوب و باکیفتی است.

او ادامه داد: نیمار اگر از نظر بدنی و ذهنی آماده باشد پاری سن ژرمن را به تیمی بسیار قوی و مدعی تبدیل خواهد کرد. او مهارتهای بسیار بالایی دارد که به تیم کمک خواهد کرد. باید اعتراف کنم که مشکل نیمار با باشگاه است و من راه حلی برای برون رفت از این مشکل ندارم.

داورزنی حرفش را پس گرفت؟/ خبری از آغاز لیگ برتر نیست!
خواندن

سرمربی پاری سن ژرمن درباره شعار هواداران این تیم علیه نیمار گفت: من در این باره با او صحبتی نداشته‌ام. می‌دانم که نیمار بازیکن بسیار حساسی است. قانع کردن هواداران بعد از این شرایطی که به وجود امده سخت است. من از نیمار حمایت خواهم کرد. امیدوارم که او به زودی آماده حضور ۹۰ دقیقه‌ای در تیم ما باشد.

انتهای پیام

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.