دسته بندی محصولات

اعلام اسامی بیش از ۴۶ هزار پذیرفته شده کاردانی علمی کاربردی

اعلام اسامی بیش از ۴۶ هزار پذیرفته شده کاردانی علمی کاربردی اعلام اسامی بیش از ۴۶ هزار پذیرفته شده کاردانی علمی کاربردی 1568460524 57516389

اعلام اسامی بیش از ۴۶ هزار پذیرفته شده کاردانی علمی کاربردی

اعلام اسامی بیش از ۴۶ هزار پذیرفته شده کاردانی علمی کاربردیReviewed by مدیر کل بازارچه on Sep 23Rating:

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی بیش از ۴۶ هزار پذیرفته شده نهایی دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه علمی کاربردی خبر داد و گفت: پذیرفته شدگان از امروز می‌توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده اسامی تعداد ۴۶ هزار و ۸۱ پذیرفته شده نهایی دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

وی در ادامه تصریح کرد: از تعداد ۴۶ هزار و ۸۱ داوطلب ورود به دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه علمی کاربردی تعداد ۱۵ هزار و ۴۱۲ نفر زن و مابقی مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ضرورت دارد از امروز یکشنبه ۳۱ شهریور تا سه‌شنبه دوم مهرماه با در دست داشتن مدارک لازم به موسسه یا مرکز محل قبولی مراجعه کنند.

انتهای پیام

"نوع ارتباط" بزرگترین مشکل دانشجویان مراجعه‌کننده به دفتر مشاوره
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.