دسته بندی محصولات

امام جمعه آستارا بر جذابیت برنامه های اوقات فراغت جوانان تاکید کرد

امام جمعه آستارا بر جذابیت برنامه های اوقات فراغت جوانان تاکید کرد

امام جمعه آستارا بر جذابیت برنامه های اوقات فراغت جوانان تاکید کرد

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام کاظم حافظ نیا روز دوشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های اوقات فراغت کانون‌های مساجد گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کم کاری برخی نهادهای فرهنگی در حوزه اوقات فراغت را پر کنند و برنامه‌های کانون‌ها روحیه معنوی جوانان را تقویت کند.

وی افزود: بیش از ۵۰ درصد مساجد آستارا دارای کانون فرهنگی و هنری است و مسئولان آنها نوجوانان و جوانان را با تخصص و بهره گیری از زبان هنر به مساجد جذب کنند.
وی بیان کرد: پیوند کانون و مسجد سبب استفاده بیشتر از ظرفیت مساجد شده و آستارا باید به واسطه کانون‌ها، با مراکز فعال فرهنگی خارج از کشور تعامل برقرار کند.
امام جمعه آستارا اظهار کرد: برنامه‌های کانون‌های مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج باید با محوریت نماز اجرا شود و مساجد پایگاه‌های مقابله با توطئه‌های فرهنگی دشمنان هستند و باید با جذب نوجوانان و جوانان، آنها را در مقابله با توطئه‌های دشمن بیمه و حمایت کنیم.
حافظ نیا گفت: علما و روحانیان به برنامه‌های مساجد نظارت و اجرای آنها را به بسیجیان پایگاه‌های مقاومت، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و هیأت امنا واگذار کنند.
شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و ۵۲ کانون فرهنگی و هنری در مساجد آن فعال است.

۷۱۰۵ / ‏‬ ۷۱۲۴/‏۲۰۰۷/‏

نباید به روی دشمن خندید / آمریکا از گفتمان انقلاب می ترسد
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.