دسته بندی محصولات

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه پیام نور و معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری

پایان انتظار کارکنان قراردادی برای تبدیل وضعیت/ طرح ساماندهی کارکنان دانشگاه

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه پیام نور و معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور از اجرایی شدن تفاهم نامه دانشگاه پیام نور با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم مبنی بر ایجاد بسترهای اشتغال و توسعه مهارت آموزی در روستاها و مناطق محروم خبر داد و گفت: آئین انعقاد قرارداد اجرایی این تفاهم نامه فردا (سه شنبه، ۱۸ تیر) با حضور معاون اول رئیس جمهور و رئیس دانشگاه پیام نور به میزبانی دانشگاه پیام نور جهرم استان فارس و با حضور همزمان استانداران در هفت مرکز استانی دانشگاه پیام نور به صورت ویدئوکنفرانس برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر محمد علی کریمی با اعلام این خبر اظهار کرد: این قرارداد در فاز اول، به صورت پایلوت در هفت مرکز استان دانشگاه پیام نور و با اولویت‌های تعیین شده در هر استان اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به اولویت‌های هفت استان گفت: نخستین برنامه اجرایی این تفاهم نامه با برگزاری دوره‌های مهارت آموزی در هفت منطقه شامل؛ دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی در حوزه سنگ‌های تزئینی، دانشگاه پیام نور جهرم صنایع تبدیلی و بسته بندی خرما، دانشگاه پیام نور همدان در حوزه صنایع دستی و چوب، دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان در حوزه بوم گردی، دانشگاه پیام نور استان مرکزی در حوزه پوشاک، دانشگاه پیام نور کرمان در حوزه فرش، گلیم و پته و دانشگاه پیام نور لرستان در حوزه گیاهان دارویی و کشت‌های گلخانه‌ای آغاز خواهد شد.

کریمی در خصوص تفاهم نامه منعقد شده با مجموعه توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در راستای توسعه حداکثری آموزش در مناطق محروم گفت: مجموعه معاونت توسعه مناطق محروم رویکرد و برنامه‌های ویژه در حوزه‌های حمایتی از مناطق محروم دارد که با رویکرد دانشگاه پیام نور در سال‌های اخیر در یک راستا بوده و همراهی این دو مجموعه در کنار هم می‌تواند منشأ تحولات و پیشرفت قابل توجهی در کشور باشد.

مرگبارترین مواد کدامند؟ - ایسنا
خواندن

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه پیام نور، معاون فناوری و پژوهش این دانشگاه با اشاره به ظرفیت‌های موجود در بین دو مجموعه افزود: با توجه به پتانسیل بالای دو طرف و رویکردی که در سطوح عالی کشور و نظام مبنی بر توسعه روستاها و مناطق محروم مد نظر است، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، استارت آپ ها و دوره‌های مهارت آموزی و کارآفرینی در کنار سایر فعالیت‌های مرسوم آموزشی و پژوهشی و هدایت طرح‌ها و پایان نامه‌ها در توسعه مناطق محروم در نظر گرفته شده که منجر به نتایج مطلوبی خواهد شد.
 

انتهای پیامدرباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.