دسته بندی محصولات

اولویت ‌برای روستاهای سیل‌زده خوزستان درجاسازی آن‌ها است

اولویت ‌برای روستاهای سیل‌زده خوزستان درجاسازی آن‌ها است

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

‌معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: در ارتباط با مشخص شدن حریم ۴ و ۵ روستا نیاز به تحقیق بیشتر است اما اولویت اصلی برای روستاهای سیل زده استان آن است که بتوانیم درجاسازی انجام دهیم و در همان محل‌هایی که بوده‌اند این روستاها مجدداً ساخته شوند.

‌به گزارش ایسنا‌، فاضل عبیات امروز ۳ تیرماه در ششمین جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان اظهار کرد: در ارتباط با بحث مسکن حدود ۳ هزار مسکن احداثی و ۱۰ هزار مسکن تعمیراتی وجود دارد و کارهای مربوط به آغاز بازسازی و نوسازی این واحدها انجام گرفته است.

وی افزود: مراحل مختلف اعطای وام به منظور ساخت و بازسازی واحدهای آسیب دیده از سیلاب آغاز شده است اما در این زمینه نیاز به همکاری بیشتری از سوی بانک‌ها است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان تصریح کرد: در ارتباط با برخی از روستاها نیاز به تجدید نظر در ارزیابی‌ها وجود دارد و در این زمینه با همکاری فرمانداران این شهرستان‌ها این کار انجام خواهد شد.

عبیات با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ساخت مدارس در مناطق سیل زده گفت: عملیات اجرایی بسیاری از مدارس در شهرستان‌های شوش، شوشتر آغاز و در شهرستان‌های شادگان و دشت آزادگان نیز به زودی آغاز می‌شود. در این زمینه ۳۴ مدرسه احداثی و ۷۴ مدرسه تعمیری داریم.

وی در خصوص بحث راه‌های آسیب دیده از سیلاب ادامه داد: در بحث بازسازی راه‌های مواصلاتی بین روستاها و راه‌های اصلی با توجه به مصوبه دولت امیدواریم هستیم تا بتوانیم اقدامات اساسی انجام دهیم.

یک هزار و ۶۸۶ واحد سیل زده ایلام وام بلاعوض دریافت کردند
خواندن

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: در ارتباط با مشخص شدن حریم ۴ و ۵ روستا نیاز به تحقیق بیشتر است اما اولویت اصلی برای روستاها آن است که بتوانیم درجاسازی انجام دهیم و در همان محل‌هایی که بوده‌اند این روستاها مجدداً ساخته شوند.

عبیات خاطرنشان کرد: در ارتباط با سیل‌بندها کارهای خوبی انجام گرفته است و در این زمینه قرار است تا نقاط بحرانی مشخص شود و سپس بتوانیم عملیات اجرایی آن‌ها را آغاز کنیم.

انتهای پیامدرباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.