دسته بندی محصولات

اپل قاب تیتانیومی را برای ساعت هوشمندش انتخاب کرد

اپل قاب تیتانیومی را برای ساعت هوشمندش انتخاب کرد

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

وب سایت iHelp.br تصاویری را منتشر کرده که نشان می‌دهد مدل‌های جدید ساعت هوشمند اپل نیز در راه هستند.

به گزارش ایتنا از مهر، این تصاویر نشان می‌دهند این شرکت از یک اپل واچ سرامیکی جدید و همچنین یک نسخه تیتانیومی آن رونمایی می کند.  البته اپل قبلا نیز ساعت‌هایی با قاب سرامیکی را عرضه کرده بود. اما این نوع ساعت‌های هوشمند در سری ۴ عرضه نشده بود. از سوی دیگر ساعت هوشمند تیتانیومی نیز بسیار جالب است زیرا قبلا اپل از این ماده در قاب ساعت‌هایش استفاده نکرده است.

 
این تصاویر نشان می‌دهند  ساعت‌ها نمایشگری ۴۴ میلی متری خواهند داشت. اما این وب سایت برزیلی تصاویری از یک ساعت با نمایشگر ۴۰ میلیمتری نیز رصد کرده است.

 بنابراین به نظر می رسد شاسی ساعت های جدید مانند سری ۴ ساعت های هوشمند اپل خواهد بود.

مینگ چی کو یکی از تحلیلگران معتبر محصولات اپل در اوایل سال جاری میلادی اعلام کرده بود اپل یک ساعت هوشمند سرامیکی عرضه می‌کند. 

اپل به غیر از «اپل کارت»، تاکنون در هیچ یک از محصولات اخیر خود از تیتانیوم استفاده نکرده است.

 هنوز مشخص نیست آیا قاب‌های فولادی جایگزین تیتانیوم می شوند یا خیر. اکنون سوال اینجا است که آیا  این ساعت‌های هوشمند سری ۵ نسبت به گذشته متفاوت هستند یا آنکه فقط قاب آنها نسبت به سری ۴ تغییر کرده است.

ساعت‌های هوشمند سری ۵ اپل ماه آینده رونمایی می‌شوند.

معرفی اتاق فرار طاعون - ویجیاتو
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.