دسته بندی محصولات

باران و رعد و برق ۴روزه در راه است

باران و رعد و برق ۴روزه در راه است

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

به گزارش بازارچه کالای ایرانی، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری امروز و فردا به‌ویژه در ساعات بعدازظهر در جنوب سیستان و بلوچستان و بخش‌هایی از هرمزگان افزایش ابر، ‌بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی روی می‌دهد. این وضعیت در روزهای جمعه و شنبه علاوه بر مناطق ذکرشده برای جنوب فارس نیز پیش‌بینی می‌شود.

 

فردا با نفوذ جریان شمالی به غرب سواحل دریای خزر در استان‌های اردبیل و گیلان ابرناکی و بارش پراکنده و در ارتفاعات رعد و برق روی خواهد داد.

 

روزهای جمعه و شنبه هفته آینده آسمان نیمه‌ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و کاهش نسبی دما برای سواحل دریای خزر و در شمال استان‌های آذربایجان‌های شرقی و غربی و اردبیل در ساعات بعدازظهر رشد ابر همراه با رگبار و صاعقه و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی شده است.

 

همچنین برای نوار شرقی به‌ویژه منطقه زابل وزش باد شدید ادامه خواهد داشت که فردا و روز جمعه با افزایش وزش باد احتمال خیزش گرد و خاک در برخی ساعات وجود دارد.

 

منبع: تسنیم

انتقاد از تاخیر در ارائه خدمات سلامت روان به دانشجویان در انگلیس
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.