دسته بندی محصولات

تعهدات جدید کمیته ملی المپیک در مورد دانشجویان

تعهدات جدید کمیته ملی المپیک در مورد دانشجویان

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان امور دانشجویان و کمیته‌ ملی المپیک  با هدف توسعه همکاری های تخصصی و علمی ورزشی، گسترش و ترویج اصول اساسی و ارزش های جنبش المپیک در ورزش دانشگاهی امضاء شد.

 به گزارش ایسنا، در راستای حمایت تخصصی از ورزشکاران، قهرمانان و شناسایی استعدادهای ورزشی دانشجویی، توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و با رویکرد علمی و توسعه همکاری های بین المللی ورزش دانشگاهی، تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان امور دانشجویان و کمیته ملی المپیک به امضای مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان و سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک رسید.

بر اساس مفاد این تفاهم نامه سازمان امور دانشجویان متعهد شد در زمینه ترویج اصول اساسی و ارزش های جنبش المپیک در ورزش دانشگاهی ، امور آموزشی، تالیف و ترجمه کتاب، برگزاری کنگره های علمی بین المللی ورزشی، ارتقای ورزش بانوان و  فرایند استعداد یابی ورزش نخبگان کشور با کمیته ملی المپیک همکاری کند.

همچنین کمیته ملی المپیک نیز متعهد شد در زمینه اعزام مربیان و کارشناسان به همایش های علمی بین المللی، حمایت و همکاری در تجهیز و اعزام تیم های ملی دانشجویی به رویداد های ورزشی منطقه ای، جهانی و یونیورسیادهای دانشگاهی، برگزاری مسابقات و اردوهای ورزشی دانشجویی در مراکز تخصصی این کمیته، حمایت از پروژه های پژوهشی  در دانشگاه‌های کشور  و تخصیص بخشی از موزه المپیک به ورزش دانشگاهی با سازمان امور دانشجویان وزارت علوم همکاری کند.

تفاهم نامه مذکور در هشت ماده و برای دوسال منعقد شد و با توافق طرفین قابل تمدید است.

تساوی بدون گل نساجی و ماشین‌سازی در قائمشهر
خواندن

انتهای پیام

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.