دسته بندی محصولات

تغییر متن فوتر در بخش مدیریت وردپرس

تغییر متن فوتر در بخش مدیریت وردپرس

تغییر متن فوتر در بخش مدیریت وردپرس

بازارچه آنلاین کالای ایرانی:

اگر به پایین بخش مدیریت وردپرس یا همان بخش فوتر وردپرس در زمان وارد شدن به پیشخوان آن دقت کرده باشید ، متوجه شده اید که متن ” سپاسگزاریم از اینکه سایت خود را با وردپرس ساخته‌اید.” در آن مکان وجود دارد .

برخی اوقات شما نیار دارید که این متن را پاک کنید و یا آن را با مقدار دلخواه خود جایگزین کنید . مثلاً شاید بخواهید به جای این متن ، لینک بخش پشتیبانی سایت خود را قرار دهید و یا یک اعلان مهم را به مدیر سایت گوشزد کنید . برای اینکار کارهای زیر را انجام دهید .

اگر می خواهید این متن را به صورت کامل از فوتر بخش مدیریت وردپرس حذف کنید از کد زیر در فایل functions.php قالب خود استفاده کنید .

لطفاً قبل از دستکاری فایل functions.php از آن یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت مواجه شدن با هر گونه اختلالی ، به راحتی بتوانید آن را بازیابی کنید .

و اگر می خواهید متن فوتر وردپرس در بخش مدیریت را تغییر دهید از کد زیر در فایل functions.php قالب فعال سایت خود استفاده کنید .

نتیجه اجرای کد بالا را در تصویر زیر مشاهده می کنید .منبع: فروشگاه اینترنتی کالای ایرانی | ابزار وردپرس | قالب رایگان وردپرس | افزونه رایگان وردپرس

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.