دسته بندی محصولات

تغییر متن فوتر در بخش مدیریت وردپرس

تغییر متن فوتر در بخش مدیریت وردپرس

تغییر متن فوتر در بخش مدیریت وردپرس

تغییر متن فوتر در بخش مدیریت وردپرسReviewed by مدیر کل بازارچه on Jun 11Rating:

بازارچه آنلاین کالای ایرانی:

اگر به پایین بخش مدیریت وردپرس یا همان بخش فوتر وردپرس در زمان وارد شدن به پیشخوان آن دقت کرده باشید ، متوجه شده اید که متن ” سپاسگزاریم از اینکه سایت خود را با وردپرس ساخته‌اید.” در آن مکان وجود دارد .

برخی اوقات شما نیار دارید که این متن را پاک کنید و یا آن را با مقدار دلخواه خود جایگزین کنید . مثلاً شاید بخواهید به جای این متن ، لینک بخش پشتیبانی سایت خود را قرار دهید و یا یک اعلان مهم را به مدیر سایت گوشزد کنید . برای اینکار کارهای زیر را انجام دهید .

اگر می خواهید این متن را به صورت کامل از فوتر بخش مدیریت وردپرس حذف کنید از کد زیر در فایل functions.php قالب خود استفاده کنید .

لطفاً قبل از دستکاری فایل functions.php از آن یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت مواجه شدن با هر گونه اختلالی ، به راحتی بتوانید آن را بازیابی کنید .

و اگر می خواهید متن فوتر وردپرس در بخش مدیریت را تغییر دهید از کد زیر در فایل functions.php قالب فعال سایت خود استفاده کنید .

نتیجه اجرای کد بالا را در تصویر زیر مشاهده می کنید .منبع: فروشگاه اینترنتی کالای ایرانی | ابزار وردپرس | قالب رایگان وردپرس | افزونه رایگان وردپرس

آموزش تصویری و مرحله به مرحله نصب جوملا ۳ بر روی هاست سی پنل
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.