دسته بندی محصولات

تماس تلفنی پوتین و نتانیاهو

تماس تلفنی پوتین و نتانیاهو

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

به گزارش راهبرد معاصر؛ دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین امروز، دوشنبه، اعلام کرد “ولادیمیر پوتین ” رئیس جمهوری روسیه در جریان مذاکرات تلفنی با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، مشارکت دوجانبه در زمینه حل و فصل مشکلات در سوریه، با توجه به نتیجه نشست سه‌جانبه دبیران کل شورای امنیت روسیه، آمریکا و اسرائیل که در تاریخ ۲۵ ژوئن (۴ تیرماه ) برگزار شد را مورد بررسی قرار دادند.

 

دو طرف بر اهمیت ادامه هماهنگی اقدامات در عرصه نظامی با هدف تقویت ثبات و امنیت در سوریه تاکید کردند.

 

بر اساس این اطلاعات، طرفین همچنین مسائل مهم در روابط دوجانبه از جمله همکاری‌های دوجانبه در زمینه‌های تجاری-اقتصادی و انسانی را مورد بررسی قرار دادند.

 

پوتین و نتانیاهو توافق کردند که به تماس‌های دوجانبه در این زمینه ادامه دهند.

 

لازم به یادآوری است، مذاکرات “نیکلای پاتروشییف” دبیر شورای امنیت با” جان بولتون ” و “میر بن-شابات” همتایان آمریکایی و اسرائیلی وی در تاریخ ۲۵ ژوئن (۴ تیرماه ) در شهر قدس (فلسطین اشغالی) انجام گرفت. این مذاکرات که موضوع اصلی آن اوضاع پیرامون ایران بود، بیش از دو ساعت و نیم بطول انجامید.

 

دبیر شورای امنیت خود در این نشست به مقامات امنیتی آمریکا و اسرائیل گوشزد کرد که ایران متحد مسکو در منطقه بشمار می‌رود و واشنگتن باید از اقدامات تحریک آمیز علیه تهران دست بردارد.

 

منبع: تسنیم

دانمارک: دعوت از ترامپ بر سر جای خود باقی است
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.