دسته بندی محصولات

تمرکز فعالیتهای حوزه بازرگانی یک ضرورت بود

تمرکز فعالیتهای حوزه بازرگانی یک ضرورت بود

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران در ارتباط با استقلال فعالیتهای حوزه بازرگانی گفت: تمرکز فعالیتهای بازرگانی یک ضرورت بود و می‌تواند بر سرعت کارها بیفزاید.

به گزارش ایسنا به نقل از اتاق اصناف تهران، ابراهیم درستی ادامه داد: خصوصاً اینکه اصناف طبق قانون نظام صنفی زیرمجموعه حوزه بازرگانی فعالیت می‌کند و با انجام این فرایند به طور حتم بر سرعت کارهای مربوطه نیز اضافه می‌شود. در بهترین حالت تشکیل وزارت بازرگانی تصمیمی ایده‌آل است و از نمایندگان مجلس درخواست داریم تا نسبت به این امر گام بردارند.

نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران با ابراز خرسندی از انتصاب مدرس خیابانی در سمت قائم مقام بازرگانی وزیر صنعت، اظهار کرد: امید داریم بتوانیم با برنامه‎ریزی، تعامل و همکاری تنگاتنگ، بسیاری از چالش‌ها و مسائل مبتلابه اصناف را از پیش روی آنها برداریم و گام در مسیری نو و با سرعت بیشتر به سوی توسعه امور خانواده بزرگ اصناف و درواقع رفاه حال عموم مردم بگذاریم.

وی با تاکید بر همکاری اصناف با تشکیلات جدید قائم مقام بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حضور قائم مقام بازرگانی وزیر صنعت در روزهای نخست انتصاب در اتاق اصناف تهران و ایران و تشکیل اولین جلسه خود با هئیت رئیسه اتاق اصناف حاکی از جایگاه و پتانسیل اصناف و اشراف وی به این موضوع مهم دارد.

انتهای پیام

سیاست دوگانه آمریکا در قبال هواوی: تحریم هستید ولی می‌توانید از آمریکا جنس بخرید
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.