دسته بندی محصولات

توان نخبگانی به بخش‌های مورد نیاز صنعت پتروشیمی تزریق می‌شود

توان نخبگانی به بخش‌های مورد نیاز صنعت پتروشیمی تزریق می‌شود

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:رئیس بنیاد نخبگان استان تهران از ایجاد امکان بکارگیری پتانسیل بالای اجتماعات نخبگانی جهت حل مشکلات و معضلات موجود در صنایع پتروشیمی کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، علیرضا زراسوندی در ادامه طراحی و اجرای برنامه‌های نخبگانی به منظور زمینه‌سازی برای تزریق تفکر و اندیشه نخبگانی به بخش‌های مورد نیاز، از ایجاداین امکان خبر داد و اظهار کرد: بنیاد نخبگان استان تهران در راستای اجرای منویات‌ مقام‌معظم‌رهبری در خصوص رونق تولید و در راستای تحقق اهداف بنیاد ملی نخبگان با همکاری یکی از شرکت‌های بزرگ پتروشیمی کشور نسبت به شناسایی نخبگان، مستعدان‌برتر و شرکت‌های دانش‌بنیان دارای ایده و محصول مورد نیاز بخش صنعت پتروشیمی اقدام می‌کند.

زراسوندی ادامه داد: این افراد و یا شرکت‌ها باید از توانمندی علمی، فنی و مدیریت اجرایی مناسب جهت اجرای طرح‌های پتروشیمی برخوردار باشند.

رئیس بنیاد نخبگان استان تهران در خصوص فرآیند معرفی این افراد و شرکت‌‎ها به صنایع پتروشیمی کشور، اظهار کرد: این فرآیند در مرحله اول از طریق ارسال توانمندی‌های موجود به ایمیل Tehran@bmn.ir با عنوان (ایده و محصول پتروشیمی) آغاز می‌شود و در مراحل بعدی صلاحیت ایده و محصول مورد ارزیابی صاحبان صنایع قرار می‌گیرد.

وی در پایان تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال توانمندی‌های علمی، فنی و محصول‌محور تا چهارشنبه، ۱۶ مردادماه است.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه بنیاد نخبگان استان تهران مراجعه کنند.

انتهای پیام

افت ۱۰ تا ۲۰ درصدی مسکن در آگهی‌ها
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.