دسته بندی محصولات

توسعه ورزش در جامعه، شاخص های امنیتی و اجتماعی را ارتقاء می‌بخشد

توسعه ورزش در جامعه، شاخص های امنیتی و اجتماعی را ارتقاء می‌بخشد

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: با توسعه ورزش در جامعه؛ آسیب های اجتماعی، مشکلات روحی و روانی و سایر مسائل کاهش یافته و شاخص های امنیتی و اجتماعی به نحو مطلوبی افزایش می یابد.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ محمدصادق بصیری در آئین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید ورزش و جوانان استان کرمان افزود: مدیرکل ورزش و جوانان اگر خوب کار کند، جهادی بیاندیشد، همه را مشارکت دهد، تخصص ها را به کار گیرد، از ظرفیت های قانونی و نیروی انسانی به خوبی استفاده کند و از سرمایه های معنوی و اجتماعی بهره گیرد، حمایت قشر عظیمی از مردم را خواهد داشت و این حمایت ها است که او را به پیش می برد و موفق می دارد و در نهایت در دنیا و آخرت رستگار خواهد بود.

وی ضمن تاکید بر این مطلب که حمایت های مردمی کار مدیران را آسان می کند، ادامه داد: هر چه حساسیت کار بیشتر باشد، دشواری آن نیز افزایش می یابد.

وی افزود: تلاش در حوزه ورزش و جوانان کار کاملا تخصصی و حرفه ای است و این امر حساسیت این حوزه را افزایش می دهد و در این رابطه باید گفت که کارهای بسیار زیادی در این حوزه انجام شده اما کارهای ناکرده نیز فراوان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان خاطر نشان کرد:کرمان، استانی بسیار بزرگ است و در  هر جایی یک مساله دارد که باید حل شوند و بزرگان و پیشکسوتانی داریم که باید آنها را دید و از نگاه و تخصص آنها استفاده کرد.

با راهکارهای عملی، باید انگیزه مطالعه را در جامعه افزایش داد
خواندن

بصیری به پیچیدگی های کنونی اوضاع کشور نیز اشاره کرد و ادامه داد: در شرایط کنونی باید به دنبال کشف فرصت ها، کار مضاعف و تلاش فراوان باشیم و باید با اتکاء به خداوند متعال، اتکاء به مردم و همراهی نخبگان راه حل ها را به خوبی پیدا کرده و مسائل را حل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: استانداری کرمان وظیفه خود می داند که به حوزه ورزش و جوانان کمک کرده و با تمام توان در خدمت دست اندرکاران این حوزه ها باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان به تاخیر ایجاد شده برای معرفی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان نیز اشاره و بیان کرد: دلیل عمومی این موضوع آن است که ورزش به ویژه در زمانی که در ارتباط با جوانان قرار می گیرد به همه اقشار جامعه مرتبط می شود،  زندگی بخش و حیاتبخش است، در دین و تربیت ستوده شده و برای همه سنین برنامه دارد و از این رو از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

وی با اشاره به حساسیت کار در استان کرمان گفت: استان کرمان به دلیل وسعت و تنوع سرزمینی و اقلیمی و ظرفیت های خود، مسائل اجتماعی آن نیز مسائل پیچیده ای هستند و معتقدم اگر هر خشتی در حوزه ورزش و جوانان گذاشته شود، آسیب های اجتماعی و  مشکلات روحی و روانی مردم کاهش می یابد و ما به عنوان مسئولان اجرایی وظیفه داریم از حوزه ورزش و جوانان حمایت کنیم.

براساس این گزارش معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان نیز در این آئین گفت: جوانان غیور ایران اسلامی بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسابقات ۲۰۲۰ نشان خواهند داد که می توانند نقش ویژه ای را داشته باشند.

دومین روز فعالیت موکب هیئت فوتبال استان کرمان + تصاویر
خواندن

جمشید تقی زاده افزود: همه باید کمک کنند که ورزش استان کرمان به نقطه اوجی که در گذشته در این جایگاه قرار داشته است، برگردد.

وی بر فعالیت در چارچوب قانون تاکید کرد و گفت: بایستی استان کرمان را برای پیشبرد امید و نشاط همراهی کرد و در این رابطه باید از نیروهای انسانی توانمند و متخصص به خوبی استفاده کرد.

وی توجه به ابتکار و خلاقیت در حوزه ورزش و جوانان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: نباید هیچ راهی را به سوی خود بسته دانست و باید همواره به دنبال ایجاد راه های جدید بود.

معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه تدوین لایحه باشگاه داری را پیگیری می کنیم، گفت: تشکیل شورای عالی ورزش در استان ها با ریاست استانداران باید به صورت ویژه پیگیری شود.

گفتنی است در این آئین ضمن تقدیر از تلاش های محمدتقی امیری خراسانی، مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان کرمان، میثم پاریزی به عنوان مدیرکل جدید این اداره کل معرفی شد.

 

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.