دسته بندی محصولات

توضیحات هواوی در مورد فناوری Palm Rejection در میت ۳۰ پرو

هواوی پی ۳۰ پرو توضیحات هواوی در مورد فناوری Palm Rejection در میت ۳۰ پرو توضیحات هواوی در مورد فناوری Palm Rejection در میت ۳۰ پرو e67d9bf6 d013 4973 a17a af747c763e66

توضیحات هواوی در مورد فناوری Palm Rejection در میت ۳۰ پرو

توضیحات هواوی در مورد فناوری Palm Rejection در میت ۳۰ پروReviewed by مدیر کل بازارچه on Sep 22Rating:

بازارچه کالای ایرانی:


هواوی میت ۳۰ پرو با نمایشگری خمیده و تقریبا ۹۰ درجه‌ای، احتمال لمس ناخواسته‌ی صفحه‌نمایش را بالا می‌برد. راهکار هواوی برای رفع این مشکل چیست؟

هورایزن دیسپلی (Horizon Display) در هواوی میت ۳۰ پرو، صفحه‌نمایشی خمیده با زاویه‌ی ۸۸ درجه است و بخش قابل توجهی از طرفین گوشی را در بر می‌گیرد. بدیهی است که هنگام در دست گرفتن گوشی نگران لمس ناخواسته‌ی آن باشید؛ هرچند، قائم مقام هواوی، لی ژیاولانگ (Li Xiaolong) تصریح می‌کند که مشکلی پیش نخواهد آمد.

این صفحه‌نمایش به سه بخش تقسیم می‌شود؛ سطح صاف جلویی و دو ناحیه‌ی کوچک‌تر در اطراف. صفحه‌ی لمسی در اکثر مواقع مانند یک صفحه‌نمایش عادی عمل خواهد کرد؛ زیرا لمس طرفین گوشی نادیده گرفته می‌شود.

حالت‌هایی وجود دارد که عملکرد لمسی نواحی جانبی را فعال می‌کند؛ به‌طور مثال، برای کلیدهای صدا، دکمه‌های جانبی بازی یا کلید شاتر برای دوربین؛ مثلا برای کنترل صدا باید روی یک طرف گوشی دوبار ضربه بزنید. بروس لی (Bruce Lee)، مدیر محصول در هواوی معتقد است که کاربران به‌سرعت به این امر عادت می‌کنند و آن را مناسب می‌یابند.

در ویدئوی زیر این قابلیت را در عمل مشاهده می‌کنید.

در هر حال، کاورهای میت ۳۰ پرو باید به گونه‌ای باشند که کناره‌های گوشی را آزاد بگذارند تا امکان دسترسی به کنترل صدا وجود داشته باشد.

خوشمزه ترین کیک های روسی
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.