دسته بندی محصولات

جاروبرقی‌های قاچاق به مقصد نرسید

جاروبرقی‌های قاچاق به مقصد نرسید

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از توقیف محموله جاروبرقی قاچاق به ارزش ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در خرم‌آباد خبر داد.

سردار حاجی محمد مهدیان نسب در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مأموران پلیس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی استان در اجرای ایست و بازرسی محور جنوبی ورودی خرم‌آباد به یک دستگاه خودرو کامیون بنز مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو ۲۱۰ دستگاه لوازم‌خانگی از نوع جاروبرقی قاچاق کشف و یک نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی لرستان با بیان این‌که محموله قاچاق کشف شده از استان‌های جنوبی به مقصد پایتخت بارگیری شده بود تصریح کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کردند و متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع ذی‌صلاح شد.

مهدیان نسب ضمن هشدار به قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت کشور اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی از سوی افراد سودجو مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام

اختلاف طبقاتی در فوتبال عین جامعه است /چرا قانون همه‌جا رعایت نمی‌شود؟
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.