دسته بندی محصولات

جزئیات و نحوه تحویل مدارک عتبات دانشگاهیان اعلام شد

جزئیات و نحوه تحویل مدارک عتبات دانشگاهیان اعلام شد

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان جزئیاتی درباره زمان و مکان تحویل مدارک عتبات دانشگاهیان اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، زمان تحویل مدارک و واریز هزینه سفر در پروفایل زائرین از طریق سامانه عتبات دانشگاهیان، با ارسال پیامک به اطلاع زائرین اصلی و ذخیره خواهد رسید. زائرین دانشگاهی بعد از دریافت پیامک باید نسبت به تحویل مدارک به دفتر ستاد در استان تحصیل خود اقدام کنند.

بنابراین گزارش، کلیه زائرین اصلی و ذخیره بعد از نهایی کردن ثبت نام، باید نسبت به تهیه گذرنامه اقدام کنند. پسران دانشجو که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند نیز فرم مذکور را جهت اخذ مجوز خروج از کشور تکمیل و به مسئول عتبات استان خود تحویل نمایند.

گفتنی است، آخرین اطلاعیه‌ها در خصوص اعزام در پروفایل زائرین در سایت لبیک درج خواهد شد. بنابراین لازم است که زائرین ارتباط خود را با سامانه ثبت نام تا زمان اعزام حفظ نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، پذیرفته شدگان در عتبات دانشگاهیان جهت طرح هر گونه سوال فقط باید با استان محل تحصیل خود تماس حاصل نمایند و شماره تماس و آدرس استان‌ها را نیز می‌توانند از اینجا دریافت کنند.

انتهای پیامبه‌کارگیری ماهیچه‌های منعطف رباتیک در قالب یک پروانه
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.