دسته بندی محصولات

جمع داوطلبان مجلس یازدهم در خرم‌آباد و چگنی به ۲۶ نفر رسید

جمع داوطلبان مجلس یازدهم در خرم‌آباد و چگنی به ۲۶ نفر رسید

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

ایسنا/لرستان فرماندار مرکز لرستان از ثبت نام شش داوطلب در چهارمین روز از نام نویسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.

جعفر طولابی اظهار کرد: در پایان چهارمین روز از نام نویسی داوطلبان حضور در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی، شش نفر با حضور در فرمانداری مرکز استان ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه هر شش داوطلب امروز آقا و دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند، افزود: تا پایان روز چهارم ۲۶ داوطلب ثبتنام کرده‌اند.

طولابی با اشاره به اینکه از داوطلبان انتظار داریم، از انتشار فراخوان و دعوت هوادارنشان برای تجمع در هنگام ثبت نام در محل فرمانداری خوددداری کند، اضافه کرد: داوطلبان در راستای حفظ آرامش شهروندان، رعایت قانون و مقررات و جلوگیری از حواشی، قانون را رعایت کنند.

فرماندار خرم‌آباد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه به روزهای آخر ثبت نام در حال نزدیک شدن هستیم، داوطلبان نام‌نویسی خود را به روز آخر موکول نکنند.

وی گفت: آمادگی کامل را در ستاد انتخابات داریم، اگر داوطلبان هر چه زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند، هم زمان کمتری معطل می‌شوند و هم اگر نقصی در مدارک وجود داشت، زمان کافی برای اصلاح دارند.

انتهای پیام

دشمنان بدانند ستیزه با مردم ایران هرگز نتیجه ندارد
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.