دسته بندی محصولات

حذف حساب‌های کاربری جعلی متعلق به افسران آمریکایی

حذف حساب‌های کاربری جعلی متعلق به افسران آمریکایی

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:روز گذشته فیس‌بوک اعلام کرد در صورتیکه افسران «وزارت امنیت میهن ایالات متحده آمریکا» حساب‌های کاربری جعلی برای رصد متقاضیان روادید به این کشور بسازند، برخلاف قوانین این پلتفرم عمل کرده‌اند.

به گزارش ایتنا از مهر، «ساراپولاک» سخنگوی این شرکت گفت: مقامات قضایی مانند بقیه افراد ملزم هستند از نام واقعی خود در فیس بوک استفاده کنند. ما این سیاست را به طور شفاف و واضح اعلام می‌کنیم. در این پلتفرم نمی‌توان از حساب‌های کاربری جعلی استفاده کرد و ما با هر حساب کاربری که قوانین را نقض کند، یکسان برخورد می‌کنیم.

به گفته پولاک این شرکت نگرانی‌های خود درباره سیاست‌های مربوط به استفاده از حساب‌های کاربری جعلی را به «وزارت امنیت میهن ایالات متحده آمریکا» اعلام کرده است. همچنین این شرکت حساب‌های جعلی افسران این سازمان را حذف خواهد کرد.

این درحالی است که روز جمعه سازمان «خدمات شهروندی و مهاجرت آمریکا» (یکی از بخش های «وزارت امنیت میهن ایالات متحده آمریکا») اعلام کرد به افسران خود اجازه می‌دهد با استفاده از حساب‌های کاربری جعلی در شبکه‌های اجتماعی وضعیت متقاضیان روادید به آمریکا را بررسی کنند. این در حالی است که قبلا چنین سیاست‌هایی ممنوع بوده است.

آپدیت جدید اینستاگرام با الهام از برنامه تیک تاک
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.