دسته بندی محصولات

خوزستانی‌ها به مناطق عملیاتی غرب کشور می‌روند

خوزستانی‌ها به مناطق عملیاتی غرب کشور می‌روند

خوزستانی‌ها به مناطق عملیاتی غرب کشور می‌روند

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

مسئول قرارگاه راهیان نور سپاه، ولی عصر (عج) استان خوزستان گفت:دشمن تلاش دارد تا گسستی میان نسل اول انقلاب اسلامی با نسل‌های دوم، سوم و چهارم برای به ثمر نرسیدن انقلاب اسلامی برقرار کند، اما چنین طرحی با راه اندازی اردوهای راهیان نور شکست خورد.

به گزارش ایسنا، بهمن شهریاری با اشاره به اینکه اردوهای راهیان نور عمومی شامل غرب، جنوب غرب و دریا است بیان کرد: زمان هر کدام از اردوها در تقویم راهیان نور مشخص است و اکنون شاهد اردوهای راهیان نور غرب کشور هستیم که در این بازه استان خوزستان هم کاروان‌هایی اعزام خواهد کرد. دشمن تلاش دارد تا گسستی میان نسل اول انقلاب اسلامی با نسل‌های دوم، سوم و چهارم برای به ثمر نرسیدن انقلاب اسلامی برقرار کند، اما چنین طرحی با راه اندازی اردوهای راهیان نور شکست خورد.

وی خاطرنشان کرد: آغاز اعزام کاروان‌های اردوهای راهیان نور استان از هفت مردادماه با اعزام اعضای بسیج کارمندی خواهد بود و مدت زمان اردوها چهار روزه است که به مناطق عملیاتی کردستان و کرمانشاه اعزام خواهند شد.

وی با بیان اینکه اعزامکاروان‌های راهیان نور استان در غرب کشور به مدت ۱۳ روز انجام می‌شود توضیح داد: ۹۰۰ خواهر و برادر به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام خواهند شد ضمن اینکه خادمان شهدای خواهر و برادر در پادگان‌های محل استقرار، حضور پیدا می‌کنند. تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی، مقابله با طرح‌ها و سناریوهای دشمن در جنگ نرم در اردوهای راهیان نور بیان می‌شود.

انتهای پیام

«رساله هبوطیه» منیرالدین بیروتی نقد شد
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.