سلام. سایت آماده بازارچه کالای ایرانی با قیمت پایه 40 میلیون تومان به فروش می رسد

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

ایسنا/لرستان معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، گفت: برخی رشته‌های مورد نیاز از سوی دانشگاه علمی کاربردی استان احیا شده و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

محمود ثمینی در مراسم تجلیل از دانش آموختگان دانشگاه علمی کاربردی لرستان اظهار کرد: اهمیت علم و دانش بر کسی پوشیده نیست و جامعه‌ای که افراد آن آگاه، بالغ، باسواد و اهل علم باشند توسعه‌یافته محسوب می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه اگر نخبگان ما در جامعه توسعه یافته باشند، سازمان‌های ما بالنده و توسعه‌یافته باشند جامعه نیز توسعه‌یافته خواهد بود، تصریح کرد: تناسب تحصیلی با شرایط و نیازهای جامعه بسیار مهم است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه خیلی از رشته‌های دانشگاه‌ها بازار کار ندارند، عنوان کرد: افراد با این نگاه وارد دانشگاه می‌شوند که در جایی تحصیلات آنها مورد خدمت واقع شود و تاثیرگذار باشد یا اینکه فرد برای خود شغلی ایجاد کند و برای زندگی و ادامه تحصیل او شرایطی فراهم شود.

ثمینی با تاکید بر اینکه خوشبختانه در سال‌های گذشته دانشگاه علمی کاربردی در این مسیر قرار گرفته است و کسانی که از این دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوند علاوه بر اینکه مراحل علمی را پشت سر می گذارند، مهارت‌های مورد نیز را همزمان دریافت می‌کنند، افزود: این امر خیلی ارزشمند بوده و در پیشرفت کار، اشتغالزایی، کارآفرینی و … تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه دانشجویان این دانشگاه محیط علمی را تجربه کرده‌اند و سایر آیتم‌های مورد نیاز ارتباط با جامعه را دریافت می‌کنند، افزود: این امر در توسعه جامعه بسیار تاثیرگذار است.

رئیس دیوان محاسبات کشور: لرستان در جذب اعتبارات کند عمل کرده است
خواندن

 معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، تصریح کرد: امیدواریم رشته‌هایی که مورد نیاز در استان هستند برای توسعه و پیشرفت مورد توجه قرار گیرند.

ثمینی با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های لرستان در حوزه‌های مختلف، عنوان کرد: برخی رشته‌های مورد نیاز از سوی دانشگاه علمی کاربردی استان احیاء شده و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برو بالا