دسته بندی محصولات

دانلود Autodesk AutoCAD Architecture 2020.0.1 / 2019.0.2 / 2018.1.1 / 2017 SP1 – دانلود اتوکد مخصوص معماران

دانلود Autodesk AutoCAD Architecture 2020.0.1 / 2019.0.2 / 2018.1.1 / 2017 SP1 – دانلود اتوکد مخصوص معماران

فروشگاه ارزانی | بازارچه کالای ایرانی:


تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های معماری، نقشه کشی، برق و … با نرم افزار معروف شرکت Autodesk یعنیAutoCAD آشنایی دارند. این نرم افزار قدرتمند برای کارهای نقشه کشی تمام قسمت های ساختمان و ساخت ساختمان ها به صورت پروژه های دو بعدی و سه بعدی ساخته شده است. علاوه بر تمامی این موارد، شرکت Autodesk نسخه های مخصوصی ازAutoCAD را نیز طراحی و عرضه کرده است تا با تخصصی شدن نرم افزار، کار را برای کارکنان آن رشته آسان تر کند.

AutoCAD Architecture ، برنامه ایست که Autodesk مخصوص معماران ساخته است. این برنامه، سختی های کار با AutoCADبرای معماران را نداشته و امکانات فوق العاده و هوشمندی کم نظیری نیز برای معماری دارد. در این نسخه که فقط مخصوص معماری ساخته شده است، قسمت های مختلف ساختمان نظیر در و پنجره به طور هوشمندی با یکدیگر مرتبط اند که این ویژگی ها معماری با نرم افزار را بسیار ساده می کند. تا حدی که کسانی که نتوانسته اند به خوبی با نسخه ی معمولی AutoCAD ارتباط برقرار کنند، به راحتی می توانند با این نسخه کارهایشان را انجام دهند.

 

ویژگی های خاص AutoCAD Architecture :

– طراحی بسیار آسان ۲D و ۳D

– دارای طرح های پیش ساخته ی بسیار جهت نقشه کشی نظیر در، پنجره، سقف و …

– دارای جزئیات بسیار دقیق در نقشه کشی

– قابلیت تنظیم شفافیت سطح دیوار نقشه ی ۳ بعدی، جهت دیدن فضای پشت آن

– برخورداری از قابلیت Room Documentation جهت محاسبه ی ابعاد تمامی بخش های یک اتاق شامل ، دیوار، کف، سقف و … و انتقال بی دردسر آن به Microsoft Excel

– بهبود Performance طراحی، بدین صورت که در حالی که برنامه در حال بازسازی طرح های کشیده شده است، شما می توانید بدون ایجاد درگیری با آن پروسه و بدون هدر دادن وقت، ادامه ی کار را انجام دهید.

و …

نکات :

۱- کرک کامل نرم افزار توسط گروه X-Force ساخته شده است ، فایل متنی به همراه نرم افزار را به دقت بخوانید .

۲- قسمت های این برنامه به نحوی فشرده شده اند که در صورتی که پارت ها به صورت ناقص دانلود شوند ، امکان بازسازی آن ها توسط برنامه

WinRaR وجود دارد.

۳- نسخه ۲۰۲۰ ویرایش ۶۴ بیتی است

دانلود مستقیم از سایت منتشر کننده

برنامه‌ غیرکارشناسی فدراسیون دوومیدانی/ هدر دادن ارز کشور با باز کردن پای خارجی‌ها
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.