دسته بندی محصولات

دفاتر خدمات مسافرتی غیرفعال لغو مجوز می‌شوند

دفاتر خدمات مسافرتی غیرفعال لغو مجوز می‌شوند

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:


مدیر کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: دفاتر خدمات مسافرتی غیرفعال استان کرمان لغو مجوز می شوند.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ فریدون فعالی در حاشیه بازدید از دفاتر خدمات مسافرتی همسفر کبوتران حرم، کارمانیا و کرمان بالان شهر کرمان اظهار کرد: در حال حاضر ۱۴۲ دفتر خدمات مسافرتی در سطح استان کرمان فعال هستند که طبق گزارش بازرسان اداره نظارت معاون گردشگری این اداره کل تعداد ۳۰ دفتر غیر فعال می باشند.

وی با اشاره به عملکرد دفاتر خدمات مسافرتی استان کرمان، تصریح کرد: در حال حاضر بخشی از تورهای ورودی به استان کرمان توسط دفاتر خدمات مسافرتی سایر استان ها اجرا می شود که باید نقش دفاتر خدمات مسافرتی استان کرمان در برنامه ریزی و اجرای تورهای ورودی پررنگ تر شود.

فعالی با اشاره به مثلت گردشگری اصفهان، شیراز و یزد، تصریح کرد: باید این مثلث به مربع گردشگری اصفهان، شیراز، یزد و کرمان تبدیل شود و این مهم بدون کمک همه فعالان صنعت گردشگری میسر نخواهد بود.

وی نبود پرواز خارجی به مقصد استان کرمان را یکی از دلایل عدم توسعه صنعت گردشگری استان کرمان برشمرد و افزود: البته راه اندازی پروازهای خارجی باید برای شرکت های هواپیمایی نیز دارای صرفه اقتصادی باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان خواهان ارائه خدمات مطلوب تر در تورهای مسافرتی شد و گفت: ارائه خدمات نامناسب سبب ترغیب هم استانی ها به انجام سفر از طریق دفاتر خدمات مسافرتی سایر استان ها می شود.

فعالی با تاکید بر اینکه دفاتر خدمات مسافرتی در زمینه افزایش گردشگران ورودی به استان کرمان بسیار تاثیر دارند، تاکید کرد: باید با تهیه و تدوین بسترهای سفر زمینه برای حضور بیش از پیش گردشگران فراهم آید.

طرح بیمه اجباری درمان مبتنی بر «وُسع خانواده» اجرا می‌شود
خواندن

وی با بیان اینکه در حال حاضر استان کرمان جزو استان های مقصد گردشگری نیست، خاطرنشان کرد: این مسئله ریشه در مشکلات متعددی دارد که تنها با تعامل و همکاری بخش خصوصی و دولتی مرتفع می شود.

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.