دسته بندی محصولات

دنیزلی: تاخیر در شروع لیگ به ضرر تراکتور شد/ دنبال بازیکن خارجی با انگیزه هستم

دنیزلی: تاخیر در شروع لیگ به ضرر تراکتور شد/ دنبال بازیکن خارجی با انگیزه هستم

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

سرمربی تراکتور از تعویق در آغاز لیگ برتر فوتبال ایران انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، مصطفی دنیزلی سرمربیی تراکتور در خصوص شرایط تیمش گفت: تیم ما زودتر برنامه‌اش را تنظیم کرد و به اردو رفت اما تاخیر لیگ ما را اذیت کرد. از ابتدا و طبق برنامه خوب جلو می‌رویم و انتظارات تیمی ما مشخص است.

او درباره بازیکنان جدید تیمش تصریح کرد: مازولا بازیکن خارجی ماست. بازیکنان جدید و جوانی به تیم پیوسته‌اند و در حال هماهنگ‌تر شدن هستیم. دو بازیکن جدید به تیم اضافه خواهند شد و ترکیبی از جوانان و باتجربه‌ها خواهیم بود. این بازیکنان باید برای نام تراکتور تلاش کنند. فوتبال بازی سختی است و برای به هدف رسیدن به ده هفته، نه بلکه سی هفته نیاز داریم. تا آخرین لحظه در جام حذفی و لیگ می‌جنگیم. این پتانسیل را داریم و این تفکر را در تیم پیاده خواهیم کرد.

سرمربی تراکتور درباره تاخیر در شروع لیگ برتر گفت: الان وسط مشکل هستیم و مجبورم برنامه تیم را تغییر دهیم. قرار بود لیگ ۲۷ جولای (ششم مرداد) شروع شود اما بعد از آن گفتند که لیگ یک آگوست (دهم مرداد) آغاز خواهد شد. اکنون نیز می‌گویند احتمالا تا دو هفته دیگر آغاز شود.

دنیزلی درباره اردوی ترکیه تیمش تصریح کرد: این قضیه هم به نفع ما بود و هم به ضرر ما. در شرایط عادی، این برای ما خوب بود و دو دیدار دوستانه برگزار کردیم اما تاخیر لیگ باعث شد برنامه تغییر کند و به ضرر ما شود. به هر حال باید با شرایط کنار بیاییم.

ارباب: در کاراته هم دختران با غیرت داریم/ جعفری زاده با مصدومیت تاریخ ساز شد
خواندن

او درباره ذب احتمالی بازیکن جدید خارجی به تیمش هم گفت: شرایط برای گرفتن بازیکن خیلی سخت است. بعضی از بازیکنان قیمت بالایی دارند و بعضی دیگر سن‌شان بالا رفته است. من دنبال بازیکنان خارجی باانگیزه هستم و به همین دلیل در حال بررسی شرایط برای به خدمت گرفتن بهترین بازیکنان هستم.

وی درپایان درپاسخ به سوالی درباره ارزیابی‌اش از فصل پیش روی گفت: فلسفه بازی من هجومی و نمایش بازی زیبا و کسب ۳ امتیاز است. لیگ یک ماراتن طولانی است. در این ماراتن طولانی همه از جمله مدیریت، بازیکنان و کادر فنی باید تلاش کنند و با اطمینان در مسیر قدم بگذارند. مهم‌ترین نکته این است که هرکسی برای تراکتور انرژی می‌گذارد، روی موفقیت این تیم تمرکز کند.

انتهای پیام

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.