دسته بندی محصولات

دولت اعتبارات خوبی برای اشتغالزایی روستایی استان کرمانشاه اختصاص داده است

دولت اعتبارات خوبی برای اشتغالزایی روستایی استان کرمانشاه اختصاص داده است

دولت اعتبارات خوبی برای اشتغالزایی روستایی استان کرمانشاه اختصاص داده است

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

هوشنگ بازوند دوشنبه شب در حاشیه بازدید از واحد تولید پوشاک «سانیار» در روستای «لیلمانج» سنقر و کلیایی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: امسال علاوه بر اعتباراتی که به بحث اشتغال روستایی اختصاص دادند، ۶۰۰ میلیارد تومان هم در بحث زلزله اعتبار گرفتیم و یکی از استان‌هایی هستیم که نسبت به سایر استان‌ها در توزیع اعتبارات و شغل‌های ایجاد شده وضعیت مطلوب‌تری داریم.

او گفت: هنوز مقداری از اعتبارات سال گذشته باقی مانده و امروز هم از آقای امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری خواهش کردیم ۱۰۰ میلیارد تومان در این رابطه اضافه کند که بتوانیم اعتبارات اشتغال روستایی را پرداخت کنیم.

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه در ادامه گفت: اعتبار جداگانه ای هم برای روستاهای شهرستان‌های مرزی گرفته‌ایم و اگر هم اعتبار کم بیاوریم دوباره تقاضای اعتبار می‌کنیم تا متقاضیان بتوانند از این وام ۶ درصدی استفاده کنند.

بازوند افزود: اگر یک موقعی اعتبارات با بهره ۶ درصدی هم تمام شود از محل کمک‌های فنی اعتباری ۵۰ درصد کل سودشان را می‌توانیم پرداخت کنیم.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به همراه استاندار کرمانشاه عصر دوشنبه از کارخانه تولید پوشاک «سانیار» در روستای «لیلمانج» سنقر و کلیایی بازدید کردند.

این واحد تولیدی از ۶ ماه قبل در این روستا راه اندازی شده و اکنون ۱۱۰ نفر در آن مشغول به فعالیت هستند.
اکنون ۶۰ دستگاه چرخ خیاطی در این واحد فعال است و سالانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار ثوب پوشاک و لباس راحتی مردانه تولید می‌شود.

۱۱۰۰ میلیارد تومان ارزش اقتصادی پساب‌های بوشهر
خواندن

روستای لیلمانج در ۶ کیلومتری سنقر و کلیایی واقع شده است و سنقر نیز در ۸۵ کیلومتری شمال شرقی کرمانشاه قرار دارد.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۲ هزار و ۶۲۲ روستا و ۳۴ شهر دارد.
۳۰۳۳/۸۰۶۶

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.