دسته بندی محصولات

دیدار معاون دادستان کشور با مردم ورامین

دیدار معاون دادستان کشور با مردم ورامین

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

همزمان با سومین روز از هفته قوه قضائیه معاون دادستان کشور با حضور در دادسرای شهرستان ورامین با مردم دیدار کرد.

به گزارش ایسنا، با توجه به تاکید رئیس قوه قضائیه مبنی بر لزوم استماع درخواست‌های مردمی و رسیدگی به آنها، معاون قضائی دادستان کل کشور در پیگیری حقوق عامه با حضور در دادسرای انقلاب شهرستان ورامین از نزدیک و چهره به چهره با مراجعه کنندگان دیدار کرد.

محمد جواد حشمتی در این حضور با ۵۰ نفر از مراجعه کنندگان دیدار چهره به چهره داشت وبه بررسی مشکلات و مطالبات آنها پرداخت.

در حاشیه این دیدارها علیرضا شمس دادستان شهرستان ورامین در مصاحبه با خبرنگار ایسنا، بیان کرد: در سال ۱۳۹۷ کل پرونده‌های ورودی به دادسرای عمومی و انقلاب ورامین ۳۴ هزار و ۴۷۲ مورد بوده است که ۳۴ هزار و ۹۸ پرونده مختومه شده است.

ادامه داد: نگهداری و استعمال مواد مخدر، سرقت، درگیری و ضرب و جرح و تصادفات رانندگی به ترتیب بیشترین جرم‌های رخ داده در شهرستان ورامین در سال ۹۷ بوده است.

دادستان شهرستان ورامین احقاق حقوق عامه در حفظ انفال و بیت‌المال و جلوگیری از تغییر کاربری و ساخت و ساز غیر مجاز، جمع آوری معتادین متجاهر، ساماندهی شبکه‌های مجازی، برخورد قاطع با متخلفین نظم و آرامش عمومی و نگهداری سلاح غیر مجاز را از مهمترین برنامه‌های دادسرای ورامین برای ایجاد عدل و عدالت برشمرد.

انتهای پیامتلفیق هنر سنتی و مدرنیته توسط محققان اصفهانی
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.