دسته بندی محصولات

روانخواه: هضم این شکست از پرسپولیس راحت نیست

روانخواه: هضم این شکست از پرسپولیس راحت نیست

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

سرمربی نیروی زمینی تهران می‌گوید گرمای هوا در شکست تیمش برابر پرسپولیس موثر بوده است.

به گزارش ایسنا،‌ امیدرضا روانخواه سرمربی نیروی زمینی تهران پس از شکست تیمش در مسابقات جام شهدا اظهار کرد: نتیجه بازی برای ما هضمش سخت است. ما در ۲۴ بازی گذشته سومین باخت ما بود. اشتباهات ما در انتهای زمین، باعث گل تیم حریف شد. در هر صورت به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم شاید به این برد احتیاج داشتند. نحوه ورود ما به این جام مناسب نبود و در روز بازی برابر شاهین بوشهر ما وارد این رقابت‌ها شدیم و با اینکه تمرینات پرفشاری داشتیم، در این رقابت‌ها حضور داشتیم.

او ادامه داد: در این بازی‌ها چند بازیکن ما مصدوم شدند. این اتفاق در لیگ به ما لطمه بزند اما ارزشش را داشت چون ما تیمی بودیم که از لیگ دو به لیگ دسته یک آمدیم و به این تجربه‌های بزرگ احتیاج داشتیم. این باعث می‌شود در لیگ یک با اعتماد به نفس بیشتری بازی کنند. تیم ما چون بازی‌سازی را از عقب انجام داد موجب شد این نتیجه به دست بیاید اما ما به راه  خود ادامه می‌دهیم تا به نتیجه‌ای که می‌خواهیم برسیم.

سرمربی نیروی زمینی درباره شرایط آب و هوا در مسابقات گفت: هیچ چیز برای ما در این مسابقات خوب نبود. گرمای هوا در این بازی‌ها بسیار تاثیرگذار بود و برای بازیکنان ما بسیار سخت بود.

او افزود: من اعتماد به نفس دروازه‌بان تیم خود را دوست دارم اما او نباید با دریبل کردن مشکلات خود را حل کند. او باید پاس می‌داد و این مساله اصلاح خواهد شد. سعی می‌کنیم که بعد از جام تیم بهتری شویم.

تماس تلفنی سلطانی‌فر با کاروان بسکتبال ایران در چین
خواندن

انتهای پیام

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم.
امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.