دسته بندی محصولات

زنان‌خراسان شمالی، بیشترین مخاطب خط تلفنی ۰۹۶۲۸

زنان‌خراسان شمالی، بیشترین مخاطب خط تلفنی ۰۹۶۲۸

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

‌معاونت پیشگیری و درمان بهزیستی خراسان شمالی گفت: زنان بیشترین افرادی هستند که با خط تلفنی ۰۹۶۲۸ تماس برقرار کرده اند.

‌هاجر پاکدین در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اینکه شماره تلفن ۰۹۶۲۸ یک خط ملی است، افزود: تمامی افراد از تمامی نقاط می‌توانند با گرفتن این شماره ارتباط برقرار کرده و راهنمایی‌های لازم در ارتباط با حوزه اعتیاد را دریافت کنند.

وی ادامه داد: افراد می‌توانند با گرفتن تماس و بیان موضوع در حوزه پیشگیری و درمان از سیگار گرفته تا انواع مواد مخدر اطلاعات لازم را از مشاوران دریافت کنند.

پاکدین اظهار کرد: اغلب افرادی که با این خط تماس گرفته اند در حقیقت اشخاصی بوده اند که یک وابستگی نسبی و یا سببی با فرد معتاد داشته اند.

وی توضیح داد: در حقیقت خانم‌هایی که درگیر اعتیاد می‌شوند زودتر از وضعیت موجود خسته شده و تمایل دارند تا سریع‌تر از این وضعیت خارج شوند.

پاکدین تصریح کرد: اما مردانی که درگیر اعتیاد می‌شوند، اعتیاد تبدیل به جزئی از زندگی وی می‌شود و تا زمانیکه از این معضل که مدت خیلی زیادی نیز طول می‌کشد، خسته نشود به دنبال ترک اعتیاد و گرفتن مشاوره‌های لازم نمی‌افتد.

انتهای پیامجان باختن سالانه نیم میلیون نفر بر اثر مصرف مواد مخدر در جهان
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.