دسته بندی محصولات

ساعت‌های هوشمند قدرتمندتر می‌شوند – ایسنا

ساعت‌های هوشمند قدرتمندتر می‌شوند – ایسنا

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:کوالکام به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد چیپ ست جدیدی را مخصوص ساعت‌های هوشمند توسعه داده و به تولید برساند که از قدرت بالا و قابلیت‌های بهتری برخوردار باشد.

به گزارش ایسنا، کوالکام به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تراشه‌های پردازنده و مودم به کار رفته در گوشی‌های هوشمند و سایر محصولات الکترونیکی، به تازگی اعلام کرده است که تصمیم گرفته تغییر و تحولات جدیدی را وارد حوزه ساعت‌های هوشمند کند و قدرت، سرعت و ظرفیت باتری بالاتر و بیشتری را برای آنها و کاربرانشان به ارمغان بیاورد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در وب سایت اندروید پلیس، این چیپ ست و تراشه جدید مدنظر کوالکام که احتمالاً اسنپ دراگون ور ۴۲۹ (Snapdragon Wear ۴۲۹) یا اسنپ دراگون ور ۲۷۰۰ (Snapdragon Wear ۲۷۰۰) نام دارد، از قابلیت‌هایی همچون پردازش ۱۲ نانومتری، پردازنده کورتکس آ ۵۳ (Cortex-A۵۳ CPU) و پشتیبانی ۶۴ بیتی برخوردار است.

این امر موجب خواهد شد که قدرت و سرعت ساعت‌های هوشمند بهبود یافته و باتری کمتری نیز مصرف کند. بدین ترتیب کاربران ساعت‌های هوشمند با مشکلات کمتری همچون اتمام زودهنگام شارژ گجت خود مواجه خواهند شد.

انتهای پیام

کانون‌های جدید هماهنگی دانش، صنعت و بازار راه‌اندازی می‌شود
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.