دسته بندی محصولات

ساعت کار اداری سه روز آتی در شهرستان کهگیلویه کاهش یافت

ساعت کار اداری سه روز آتی در شهرستان کهگیلویه کاهش یافت

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

مهرداد تابش نژاد دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به وضعیت افزایش دما و احتمال قطعی برق، پایان ساعت کاری همه سازمان ها و نهادهای دولتی این شهرستان در سه روز آینده از سه شنبه ساعت ۱۲/‏۳۰‬ دقیقه خواهد بود.

وی بر نظارت دستگاه‌های اجرایی نسبت به صرفه جویی برق بعد از ساعت اداری نیز تاکید کرد.

تابش نژاد تصریح کرد: در صورت افزایش دما و در راستای جلوگیری از قطعی برق با همکاری فرمانداری شهرستان پنجشنبه‌ها نیز تعطیل خواهد شد.

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد هفته گذشته نیز گفت: وضعیت هوای استان در تابستان امسال گرم همراه با وزش بادهای گرم پیش بینی می‌شود.

ولی بهره مند اظهار داشت: امسال هم از نظر تعداد روزهای گرم و هم از دیدگاه حداکثر دمای هوا، تابستان گرمی برای مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پارسال هوای ۴۰ درجه سانتیگراد در شهر سردسیری یاسوج تجربه شد، ابراز داشت: امسال نیز چنین دمایی دور از انتظار نیست.

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: حداکثر دمای هوای شهرهای گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته ۵۰ درجه سانتیگراد بود که امسال نیز چنین دمایی در مناطق گرمسیری تکرار خواهد شد.

کهگیلویه و بویراحمد با مساحتی حدود ۱۶ هزار و ۲۴۹ کیلومترمربع، سرزمینی مرتفع و کوهستانی با اقلیم سردسیری و گرمسیری در جنوب غربی ایران قرار دارد.
این استان یک درصد مساحت کشور را در اختیار دارد و اختلاف خنک‌ترین و گرم‌ترین نقاط کهگیلویه و بویراحمد در خرداد امسال به ۳۱ درجه سانتیگراد رسید.

باغ ژاپنی رشت مقوم روابط دو کشور ایران و ژاپن خواهد بود
خواندن

گرم‌ترین دمای هوای کهگیلویه و بویراحمد در خرداد امسال به میزان ۴۶.۵ درجه سانتیگراد در شهر گرمسیری لیکک گزارش شده است.

خنک‌ترین دمای هوای خرداد ماه امسال در شهرهای سردسیری یاسوج و سی سخت به میزان ۸.۸ درجه سانتیگراد ثبت شده است.

۷۵۳۱/‏

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.