دسته بندی محصولات

سخنگوی دولت در محله جوادیه در انتخابات شورایاری شرکت کرد

سخنگوی دولت در محله جوادیه در انتخابات شورایاری شرکت کرد

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

سخنگوی دولت به همراه یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران با حضور در محله قدیمی خود در پنجمین دوره انتخابات شورایاری شهر تهران شرکت کرد.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی پیش از ظهر امروز به همراه افشین حبیب‌زاده عضو شورای اسلامی شهر تهران در جوادیه محله قدیمی خود حاضر شد و رای خود را در صندوق مسجد حوری انداخت.

سخنگوی دولت پس از رای دادن در جمع خبرنگاران گفت: این انتخابات، انتخاب بنیان بودن ایران را از جلوه خرد محلی نشان داد . همچنین این انتخابات به نوعی احیای محلات و اجتماعات محلی را با خود خود همراه دارد.
وی حضور اقشار مختلف جامعه را از دیگر جنبه‌های مهم این انتخابات برشمرد و گفت: نکته حایز اهمیت در این انتخابات، حضور چشمگیر زنان در جمع کاندیداهای این انتخابات بود. مطلع شدم ۲۵ درصد نامزدهای این انتخابات را زنان تشکیل می دهند در حالیکه در دوره قبل، این میزان ۱۲ درصد بوده است. این امر نشان دهنده این است که زنان در عرصه اجتماعی فعال‌تر شده اند.

سخنگوی دولت تاکید کرد: ما در دولت بنا داریم که امور اجرایی و عملیاتی دولت را به نهادهای محلی و مدیریت های محله واگذار کنیم و این انتخابات زمینه ساز واگذار اجراییات به نهادهای محلی است.

انتهای پیامربیعی:‌ تشکل‌های محیط زیستی به شورای برنامه‌ریزی استان دعوت می‌شوند
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم.
امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.