دسته بندی محصولات

سیاستمداران انگلیسی اجازه تبلیغات در فیس‌بوک دارند

سیاستمداران انگلیسی اجازه تبلیغات در فیس‌بوک دارند

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:
فیس‌بوک قصد دارد آگهی‌های تبلیغاتی سیاستمداران انگلیسی را بدون بررسی منتشر کند. این در حالی است که انتخابات پارلمانی این کشور در ۱۲ دسامبر انجام می‌شود و نگرانی‌هایی ایجاد شده است.

به گزارش ایتنا از مهر، سیاست فیس‌بوک که به سیاستمداران اجازه می دهد آگهی‌های تبلیغاتی با اطلاعات اشتباه منتشر کنند برای مدتی کوتاه آزمایش می‌شود. درهمین راستا رسانه‌های مختلف تایید کرده‌اند این پلتفرم اجتماعی در هفته‌های منتهی به برگزاری انتخابات زودرس پارلمانی در انگلیس در ۱۲ دسامبر، اطلاعات موجود در آگهی‌های تبلیغاتی کاندیداها را بررسی نمی‌کند.

البته فیس‌بوک اجازه نمی‌دهد کاندیداهای پارلمان انگلیس مطالب مروج خشونت یا دروغین را منتشر کنند و مطالب گروه‌هایی مانندLeave.EU نیز تحت بررسی دقیق قرار می‌گیرند. اما همچنان رای دهندگان انگلیسی باید مطالبی که کاندیداها منتشر می‌کنند را با تردید بنگرند.

 اقدام فیس‌بوک برای بررسی نکردن محتوای آگهی‌های تبلیغاتی نگرانی‌هایی را به وجود آورده است. «دامیان کولینز» یکی از نمایندگان پارلمان انگلیس در این باره می‌گوید: نباید اجازه داد افراد در ازای پرداخت مبلغی برای انتشار یک آگهی تبلیغاتی، ادعاهای دروغین منتشر کنند. 

هنوز مشخص نیست آیا سیاست فیس‌بوک مشکلاتی در انتخابات پارلمانی انگلیس به وجود می‌آورد یا خیر، به خصوص آنکه انتخابات در فاصله زمانی کوتاهی انجام می‌شود.

اما اگر مشخص شود تبلیغات اشتباه سیاستمداران در روند انتخابات تاثیرگذار بوده است، احتمالا فیس‌بوک تحت فشار بیشتری قرار می‌گیرد تا سیاست‌های خود را برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ۲۰۲۰ میلادی تغییر دهد.

سر و کله خانه‌ها در آمازون پیدا می‌شود
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.