دسته بندی محصولات

شهرداری‌ها سهم نیم درصد کتابخانه عمومی سلسله را پرداخت کنند

شهرداری‌ها سهم نیم درصد کتابخانه عمومی سلسله را پرداخت کنند

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

ایسنا/لرستان فرماندار سلسله گفت: ۱۵ اسفندماه آخرین مهلت پرداخت و تسویه سهم نیم درصد شهرداری شهرستان به کتابخانه‌های عمومی است که مدیران این نهاد باید در این راستا اقدام کنند.

شریف خسروی در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و مسافران پرواز هواپیمایی اوکراین اظهار کرد: شهید سلیمانی نمونه‌ای بارز از دلیرمردان قهرمانی بود که قابل جایگزین نیستند.

وی با اشاره به اخباری مبنی بر حضور سفیر انگلیس در تجمعات دانشگاه امیرکبیر، افزود: حضور سفیر یک کشور در جمع معترضان نشان می دهد که غربی ها پیروزی و سرافرازی ایران را نمی‌خواهند.

خسروی با بیان اینکه آنها می خواهند که جمهوری اسلامی، یک کشور همواره مطیع باشد، بیان کرد: با هیچ معیار دیپلماتیکی نمیخواند که سفیر یک کشور در جمع معترضین کشوری دیگر حضور داشته باشد.

فرماندار سلسله با تاکید بر اینکه وظیفه ما مسوولان این است که زمینه را برای سرافرازی کشور فراهم کنیم، اضافه کرد: این امر تنها با کار صحیح و مسوولانه میسر می شود.

وی با اشاره به اینکه باید مردم را آگاه و فضای حاکم بر کشور را مدیریت کنیم، ادامه داد: خدمت به کشور تنها با کار صادقانه و درست برای مردم میسر می‌شود زیرا مردم فرق کار را با فیلم بازی کردن می‌فهمند.

خسروی با اشاره به برگزاری نمایشگاه نقاشی توسط اداره کتابخانه‌های شهرستان با موضوع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، تصریح کرد: باید در برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی به محتواسازی بسیار توجه کنیم و به گونه‌ای آنها را برگزار کنیم که گلوله‌ای باشد در قلب کسانی که می‌خواهند این ملت روی پا نباشد.

دستگیری شرور سابقه‌دار رودبار جنوب
خواندن

فرماندار سلسله با تاکید بر اینکه باید سطح را به گونه‌ای بالا ببریم و تعریف کنیم که اثرگذار باشد، یادآور شد: موفقیت در گرو همراهی و همکاری است و در این راستا لازم است که کتابخانه‌ها به منابع به روز مجهز باشند تا بتوانند تولید محتوا کرده و ظرفیت‌های جدیدی ایجاد کنند.

فرماندار سلسله همچنین ۱۵ اسفند ماه را آخرین مهلت برای پرداخت سهم نیم درصد شهرداری الشتر و فیروزآباد به کتابخانه عمومی شهرستان اعلام کرد و از شهرداران خواست تا حساب‌های خود را در کمترین زمان ممکن در این خصوص تسویه کنند.

انتهای پیام

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.