دسته بندی محصولات

شیائومی CC9 یازده تیرماه معرفی می‌شود

شیائومی سی سی / xiaomi cc

شیائومی CC9 یازده تیرماه معرفی می‌شود

بازارچه کالای ایرانی:

نخستین گوشی هوشمند شیائومی از سری CC با نام شیائومی CC9 در تاریخ ۲ ژوئیه برابر با ۱۱ تیرماه از راه می‌رسد.

در آخرین روز فصل بهار گفته شد که گوشی‌های هوشمند سری CC شیائومی با زبان طراحی متفاوت عرضه می‌شوند. لی جون، مدیرعامل شیائومی پیش‌تر اعلام کرده بود که گوشی‌های سری جدید برای استفاده‌ی قشر جوان و افراد خلاق طراحی می‌شوند. 

انتظار می‌رود نخستین گوشی هوشمند این سری با نام شیائومی می CC9 در تاریخ ۲ ژوئیه برابر با ۱۱ تیرماه از راه برسد. تاریخ رونمایی این گوشی هوشمند ازطریق شبکه‌ی اجتماعی ویبو اطلاع‌رسانی شده است. به‌نظر می‌رسد رویداد رونمایی در پکن پایتخت چین برگزار می‌شود.

مقاله‌های مرتبط:

هنوز مشخصات رسمی این گوشی هوشمند از سوی شیائومی تأیید نشده است؛ ولی انتظار می‌رود شیائومی می CC9 از دوربین سه‌گانه در پنل پشتی بهره ببرد. سال گذشته، شیائومی اقدام به خرید شرکت میتو (Meitu) کرد. انتظار می‌رود گوشی‌های هوشمند سری CC‌ با همکاری شیائومی و میتو بتوانند قابلیت‌های خوبی را ازنظر مکانیزم دوربین مبتنی بر هوش مصنوعی دراختیار کاربران قرار دهند.

دومین گوشی هوشمند از سری جدید دستگاه‌های شیائومی با نام شیائومی می CC9e معرفی و به بازار عرضه خواهد شد. روز گذشته، ویدئوی تبلیغاتی شیائومی می CC9 به‌اشتراک گذاشته شد. ویدئوی منتشرشده، دستگاه جدید شیائومی را با بریدگی بالای نمایشگر به‌نمایش گذاشته است.

گالری تصاویر کمپین تبلیغاتی شیائومی CC

همچنین طی چند روز گذشته، رندرهای جدیدی از گوشی‌های هوشمند سری جدید CC به‌اشتراک گذاشته شده است که طراحی زیبای آن را نشان می‌دهد. درحالی‌که لی جون قبلا از عبارات «Chic & Cool» به‌عنوان ایده‌ی پشت نام «CC» نام برده بود، تصاویر منتشرشده از کمپین تبلیغاتی شیائومی نشان می‌دهد استفاده از حروف اول عبارات «Curious & Creative» و «Challenge & Carry» نیز ایده‌‌های دیگری است که از آن‌ها برای حروف CC استفاده شده است.

پژوهشی جامع درباره جزئیات خرابی باتری
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.