دسته بندی محصولات

غلامی: کسری بودجه دانشگاه‌ها باید از منابع دستگاه‌های دولتی تأمین شود

غلامی: کسری بودجه دانشگاه‌ها باید از منابع دستگاه‌های دولتی تأمین شود

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:


منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه برای کسری بودجه دانشگاه‌ها در حال تلاش برای تأمین منابع مالی هستیم ، گفت: در سطح کشور منابع مالی مختلفی در دستگاه‌های دولتی، شرکت‌ها و سازمان‌ها وجود دارد که ضرورتا هم می تواند برای حل مسائل و مشکلات مصرف شود  که اگر این منابع به سمت مراکز دانشگاهی و پژوهشی بیاید بسیاری از خلاءهای دانشگاهیان را رفع می‌کند.

* عدم مدیریت در منابع مالی یک خلاء جدی است

وی افزود: این موضوع که منابع مالی در دستگاه های دولتی نگهداری شود و در پایان سال به صورت موثر مدیریت نشود یک خلاء جدی است که باید از این منابع نهایت استفاده را برای جبران کمبود کسری ها برد.

* بسیاری از دستگاه‌ها توان لازم رامانند دانشگاه‌ها برای هزینه‌ها ندارند

غلامی تصریح کرد: بسیاری از دستگاه‌ها و نهادها شاید توان و گستردگی لازم را برای هزینه های مختلف به اندازه کافی و همانند دانشگاه ها را ندارند که باید این منابع به سمت دانشگاه ها هدایت شود.

انتهای پیام/

تعبیر خواب صدقه دادن چیست؟
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.