دسته بندی محصولات

فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه کنسول پلی استیشن ۴ – tech24

فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه کنسول پلی استیشن ۴ – tech24

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

۰۹ مرداد ۹۸ ساعت ۲۰:۱۴

در اخبار, ویژه

بنابر اعلام سونی،فروش کنسول پلی استیشن ۴ به رقم ۱۰۰ میلیون دستگاه رسیده است و در آینده نزدیک از این عدد هم عبور خواهد کرد که بنابراین پلی استیشن ۴ پرفروش ترین کنسول بازی در دنیا می باشد.در ادامه با تک ۲۴ همراه باشید.

پلی استیشن ۴ سونی یکی از کنسول های پرفروش در بازار می باشد. به تازگی هم گزارشی منتشر شده که نشان از فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه پلی استیشن ۴ دارد و به زودی هم از این عدد عبور خواهد کرد.با اینکه در بعضی از گزارشات آمده که سرعت فروش این کنسول کاهش یافته، اما بعد از گذشت ۶ سال از عرضه، این موضوع برای هر محصولی طبیعی به نظر می آید. از مهمترین علل کاهش فروش پلی استیشن ۴، نزدیک شدن به اواخر عمر نسل هشتم کنسول ها می باشد. اخیرا دو شرکت سونی و مایکروسافت تایید کرده اند که در حال کار روی نسل آینده کنسول های خود هستند و احتمالا در یکی دو سال آینده از آنها پرده برداری خواهند کرد.

با اینکه مایکروسافت آمار دقیق فروش ایکس باکس وان را اعلام نکرده اما مطمئنا عملکرد مایکروسافت به خوبی سونی در فروش کنسول بازی نبوده است. همچنین کنسول نینتندو سوئیچ هم مورد علاقه گیمرها واقع شده و پرفروش ترین کنسول بازی در دوشنبه مجازی (Cyber Monday) سال ۲۰۱۸ لقب گرفته است. علاوه بر این نینتندو سوئیچ در کشور ژاپن، فروش بیشتری را از پلی استیشن ۴ داشته است اما در دیگر بازارها بین فروش پلی استیشن ۴ و کنسول نینتندو سوئیچ فاصله بسیاری وجود دارد.

تاییدیه شیائومی می نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پرو در تایلند صادر شد
خواندن

پلی استیشن ۴ سونی


درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.