دسته بندی محصولات

فناوری انسان‌ها را بی حوصله می‌کند

فناوری انسان‌ها را بی حوصله می‌کند فناوری انسان‌ها را بی حوصله می‌کند 13980421000359 Test PhotoN

فناوری انسان‌ها را بی حوصله می‌کند

فناوری انسان‌ها را بی حوصله می‌کندReviewed by مدیر کل بازارچه on Sep 4Rating:

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:


به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از زددی نت، تحقیقات دانشمندان حاکی است استفاده بیش از حد از دستاوردهای فناورانه و ابزار ارتباطی مدرن انسان ها را نابردبار و بی حوصله می کند.

این پژوهش حاکی است استفاده بیش از حد از گوشی، تبلت، رایانه و غیره برای قرار گرفتن در جریان امور مختلف و پیشبرد فعالیت های شخصی و حرفه ای اگر چه مزایایی هم دارد، ولی بی حوصلگی و عدم صبر و حوصله را نیز در افراد تشدید می کند.

بررسی که در این زمینه با مشارکت ۲ هزار نفر در انگلیس صورت گرفته نشان می‌دهد که بیشتر این افراد به دنبال استفاده طولانی از گوشی و تبلت و رایانه در طول روز بی حوصله تر و عصبی‌تر می شوند. از همین رو متخصصان به مردم توصیه می کنند برای استفاده از این نوع ابزار محدودیت هایی در نظر بگیرند و خود را بیش از حد به آنها وابسته نکنند.

به گفته محققان استفاده شدید از گوشی و رایانه این تصور را در افراد ایجاد می کند که همه چیز باید سریع تر انجام شده و زودتر به نتیجه برسد. این در حالی است که فرایند طبیعی امور بدین گونه نیست و این تضاد تاثیرات روحی و روانی منفی بر افراد برجای می گذارد.

انتهای پیام/

داستان انبار کردن سیاه‌دانه برای فروش به قیمت دلخواه
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.