دسته بندی محصولات

قهر جهانگیری، بازی جدید اصلاح‌طلبان برای جدا کردن اعتدال از اصلاحات

قهر جهانگیری، بازی جدید اصلاح‌طلبان برای جدا کردن اعتدال از اصلاحات

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

به گزارش راهبرد معاصر ، روز شنبه اخباری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور پس از اظهارنظر تند حسن روحانی رئیس جمهور خطاب به وی در یکی از جلسات، از دولت قهر کرده و از آن روز در محل کار خود حاضر نشده است.

 

آن طور که خبرها آمده است، در این جلسه روحانی خطاب به جهانگیری گفته بود شما و اصلاح‌طلبان به دنبال سرنگونی دولت هستید و جهانگیری در واکنش به این سخنان روحانی، تصمیم به ترک جلسه را گرفت. گویا پس از پایان جلسه، جهانگیری راهی منزل شد و در محل کار خود حاضر نشد.

به دنبال انتشار خبر قهر جهانگیری، سخنگوی دولت در گفت‌وگوی زنده با شبکه خبر شرکت کرد و در پاسخ به اینکه ماجرای قهر جهانگیری از دولت صحت دارد یا نه، گفت: بین اختلاف‌نظر و قهر تفاوت وجود دارد و طرح موضوع قهر در شأن آقای جهانگیری نیست و صحت ندارد.

 

حسام‌الدین آشنا نیز با انتشار پستی در صفحه توییتر خود با هشتگ #اختلاف‌نظر‌بدنیست، نوشت:

«جلسات عالی کشور نه جای بله قربان گویی است، نه جای خطاب و عتاب و نه جای قهر و ناسازگاری. بزرگان کشور در این جلسات، دیدگاههای سازمانی مختلف و گاه متعارض را با صراحت تمام مطرح و تبادل نظر را تا رسیدن به بهترین تصمیم برای بهبود زندگی مردم دنبال می‌کنند.»

روز گذشته در حاشیه برگزاری جلسه هیئت دولت تصویری از جهانگیری در کنار روحانی منتشر شد که آن دو را در حال گپ‌وگفت نشان می‌دهد.

نقوی حسینی:تفاوتی ندارد که در برجام، انگلیس و فرانسه بمانند و یا خارج شوند
خواندن

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.