دسته بندی محصولات

متنی که به نقل از من در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده تقطیع و تحریف شده است

متنی که به نقل از من در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده تقطیع و تحریف شده است

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

حجت الاسلام و المسلمین رستمی نوشت: اخیرا متنی در شبکه های اجتماعی به نقل از بنده منتشر می شود که ابدا هیچ نسبتی با گفته های من ندارد و تقطیع و تحریف شده است.

به گزارش ایسنا، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در اینستاگرام خود نوشت:

«در چند هفته گذشته جلسات متنوع و پرثمری  با طیف های مختلف اساتید کشور در خصوص موضوعات متنوع سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور ناظر به اسناد بالادستی و مانیفست گام دوم انقلاب داشتم؛ تنوع نظرات و دیدگاه ها در موضوعات مختلف سبب پویایی بحث ها در جلسات بود.

بی تردید اکثریت جامعه‌ی استادی نسبت به مسائل اصلی جامعه دغدغه مند هستند و این نگاه مجموعه نهاد است. پیشنهاد همیشگی نهاد هم پذیرش تکثر و تلاش برای هم افزایی روی محور های مشترک است و چه فاصله معناداری است میان این اکثریت دغدغه مند با اقلیت محضی که ساحت علم را با توهین و هتاکی به مقدسات آلوده می کنند و شاید تعدادشان به اندازه انگشتان دو دست هم نباشد.

اخیرا متنی در شبکه های اجتماعی به نقل از بنده منتشر می شود که ابدا هیچ نسبتی با گفته های من ندارد و تقطیع و تحریف شده است. آنچه در پاسخ به سوال دانشجوی عزیزی که از توهین و هتاکی به مقدسات یا رفتار خلاف اخلاق و عرف توسط برخی اساتید گلایه داشت خواستم این بود که به جای اقدام شخصی یا اعلان عمومی که قطعا زیان آفرین است؛ مسئولان را در جریان قرار دهند که متاسفانه به گونه ی دیگری بازتاب یافت.

فضاپیمای هند بامداد دوشنبه پرتاب می‌شود
خواندن

بی شک هدف از این پروژه های سیاسی رسانه ای، ایجاد گسست در بدنه دغدغه مند علمی کشور و به حاشیه بردن مسائل اصلی دانشگاه است.»

انتهای پیامدرباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.