دسته بندی محصولات

محله گلشن و منطقه ۴ دارای بالاترین مشارکت شهروندان در انتخابات

محله گلشن و منطقه ۴ دارای بالاترین مشارکت شهروندان در انتخابات

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

نایب رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌های شهر تهران با اشاره به مشارکت ۳۸ هزار نفری در منطقه ۴ تا لحظه انتشار این خبر، گفت: بالاترین مشارکت در سطح شهر تهران توسط شهروندان این منطقه انجام شده است.

به گزارش ایسنا، آرش حسینی میلانی در نشست خبری مشترک میان هیات اجرایی و هیات نظارت پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران در تشریح آخرین جزئیات این انتخابات گفت: گرمای هوای امروز با گرمای این انتخابات عجین شده، انتظار ما این بود که حضور کمتری شاهد باشیم اما در حال حاضر بیش از ۳۸۰ هزار نفر در این انتخابات شرکت کردند که از این میزان ۳۹ درصد متعلق به مشارکت بانوان و ۶۱ درصد نیز مشارکت آقایان را شاهد بودیم.

وی افزود: بالاترین میزان مشارکت در منطقه ۴ با ۳۸ هزار نفر و به ترتیب منطقه ۵ با ۳۰ هزار نفر و منطقه ۱۵ با ۲۹ هزار نفر در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند. اما به لحاظ جمعیتی یعنی متناسب با جمعیت منطقه، بالاترین میزان مشارکت در منطقه ۱۹ و منطقه ۱۲ و ۱۸ در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

نایب رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌های شهر تهران بیشترین مشارکت در محلات را به ترتیب برای محله‌های گلشن، نعمت آباد، شکوفه، تهرانپارس غربی و عبدل آباد دانست.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در خصوص استقرار هیات نظارت و هیات اجرایی در یک مکان گفت: هیات نظارت در حال حاضر در ستاد هماهنگی شورایاری‌ها مستقر است و با ارتباطاتی که در سطح شهر تهران دارد مدیریت و راهبرد انتخابات را انجام می‌دهند. در شورای شهر تهران امکان مانیتورینگ برای اعضا به دلیل مشکلات فنی اجرایی نشد اما مکان هیات نظارت و هیات اجرایی متفاوت است.

کنکور حذف میشود یا اصلاح؟-بازارچه کالای ایرانی
خواندن

وی تاکید کرد: از نظر اجرایی برگزاری انتخابات بر عهده عوامل شهرداری تهران بوده که جای تقدیر دارد و این همکاری بی سابقه بوده، بخش اجرا قبل از انتخابات  در روز انتخابات فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد که این فعالیت‌ها پیش از انتخابات در حوزه احراز صلاحیت‌ها بوده و در روز انتخابات نیز برگزاری آن را بر عهده داشته است.

میلانی در خصوص تخلفات احتمالی این انتخابات نیز گفت: هر انتخاباتی با این گستردگی ممکن است تخلفاتی را داشته باشد. هیات‌های نظارت هر تخلفی را به ستاد شورایاری‌ها منعکس می‌کنند و در آنجا به ثبت می‌رسد و مستند می‌شود تا در زمان لازم رسیدگی به آن انجام شود.وی تاکید کرد: ثبت تخلفات باید حقوقی و مستند باشد تا بعد از رای گیری قابل پیگیری باشد. در چند نقطه گزارش‌هایی نیز داشته‌ایم که طبق معمول همه انتخابات‌ها به آن رسیدگی خواهد شد.

انتهای پیامدرباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم.
امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.