دسته بندی محصولات

معرفی افزونه Do not miss admin page و کاربرد آن

معرفی افزونه Do not miss admin page و کاربرد آن

معرفی افزونه Do not miss admin page و کاربرد آن

بازارچه آنلاین کالای ایرانی:

به احتمال خیلی زیاد برای شما نیز این مورد پیش آمده باشد که بین بخش مدیریت وردپرس و بخش کاربری آن چندین بار جابجا شوید . این اتفاق معمولاً زمانی اعمال تغییرات روی سایت بیشتر رخ می دهد .

در حالت عادی با کلیک روی نام وب سایت در بالای صفحه مدیریت ، شما به بخش کاربری سایت هدایت می شوید و با کلیک مجدد روی نام سایت در بخش کاربری به بخش مدیریت و صفحه داشبورد هدایت می شوید .

در این حالت یک اشکال وجود دارد ، و آن اینست که ممکن است شما در هنگام ترک کردن بخش مدیریت ، در یک صفحه دیگر بجز داشبورد باشید . در این حالت در زمان برگشت به بخش مدیریت وردپرس باید دوباره به صفحه ای که در آن بوده اید ، مراجعه کنید .

بوسیله افزونه Do not miss admin page  ( صفحه مدیریت رو از دست نده ) می توانید بخش کاربری وردپرس یا front end را با کلیک روی نام سایت در یک تب جدید باز کنید . با این کار هیچ وقت صفحه ای که در حال کار کردن با آن هستید را از دست نمی دهید .

در تصویر زیر دقت کنید که مدیر سایت در حال مشاهده بخش رسانه وردپرس می باشد و با یک کلیک روی اسم سایت ، آن را در یک تب جدید باز کرده است .

در صورتی که لینک های دیگری نیز در بخش مشاهده سایت قرار گیرند ، این افزونه آنها را نیز در تب جدید باز می کند . یک مثال خوب برای لینک های اضافه زمانی است که شما افزونه ووکامرس را در وردپرس خود نصب کرده باشید . در این حالت بخش فروشگاه سایت وردپرس شما نیز با یک کلیک به صورت ساده در تب جدید باز خواهد شد .

در تصویر زیر عملکرد افزونه را در هنگام وجود لینک های اضافه (در اینجا نصب بودن افزونه ووکامرس) را مشاهده می کنید .

 

لازم به ذکر است که این افزونه بر روی سایت های وردپرسی فارسی نیز به درستی کار می کند . پس اگر می خواهید در زمان خود حتی در مقیاس کوچک صرفه جویی کنید ، پیشنهاد می کنیم این افزونه را بر روی وب سایت وردپرسی خود نصب کنید .

لینک صفحه افزونه Do not miss admin page  در مخزن وردپرسمنبع: فروشگاه اینترنتی کالای ایرانی | ابزار وردپرس | قالب رایگان وردپرس | افزونه رایگان وردپرس

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.