دسته بندی محصولات

منتظر «ویرایش» در توییتر نباشید!

منتظر «ویرایش» در توییتر نباشید!

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:
جک دورسی مدیر ارشد اجرایی توئیتر در یک جلسه پرسخ و پاسخ ویدئویی اعلام کرد گزینه ادیت هیچ وقت به این شبکه اجتماعی افزوده نمی‌شود.

به گزارش ایتنا از مهر، کاربران توئیتر از زمان راه‌اندازی این شبکه اجتماعی در ۲۰۰۶ میلادی خواستار گزینه‌ای برای ادیت (اصلاح) توئیت‌های خود هستند. اما شرکت همیشه از ارائه آن طفره رفته و می‌گوید مشکل را بررسی می کند یا مشغول بررسی عمیق آن است. 

 اکنون جک دورسی مدیر ارشد اجرایی توئیتر  پاسخی قاطع به این سوال داده است.  طی یک جلسه پرسش و پاسخ ویدئویی با نشریه «ویرد»(Wired) از او پرسیده شد آیا دکمه ادیت در ۲۰۲۰ به توئیتر افزوده می شود یا خیر. او با لبخند نامحسوسی پاسخ داد: جواب این سوال «نه » است.

البته این پاسخ چندان غیرمنتظره نیست. هرچند کاربران توئیتر مدت‌ها است که درباره مزایای گزینه ادیت بحث می‌کنند، اما این شرکت همیشه پاسخی دو پهلو به کاربران داده و هیچ گاه سعی نکرد این مشکل را برطرف کند.

کیوان بیک پور یکی از مدیران توئیتر تابستان گذشته در این باره گفت: واقعا فکر می‌کنم بالاخره باید این ویژگی را بسازیم. البته این از اولویت‌های ما به حساب نمی‌آید.

در ویدئوی پرسش و پاسخ، دورسی توضیح داد که نبود گزینه اصلاح  در توئیتر به طراحی اصلی این شبکه اجتماعی مربوط است. 

او گفت: ما به عنوان یک سرویس اس.ام.اس و ارسال متن فعالیت خود را آغاز کردیم. هنگامیکه شما پیامی ارسال می کنید نمی توانید آن را پس بگیرید. ما می‌خواهیم همین ویژگی را حفظ کنیم.

افزوده شدن قابلیت تبادل استوری میان واتس‌اپ و فیس‌بوک!
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.