دسته بندی محصولات

نجات فرد سقوط کرده به عمق ۲۵ متری قنات

نجات فرد سقوط کرده به عمق ۲۵ متری قنات

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان از نجات کارگر ۴۰ ساله از درون قنات ۲۵ متری طی عملیات مشترک امداد و نجات خبر داد.

روح‌الله فدائی در گفت و با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: تماس مردمی در ساعت ۱۰ صبح امروز (چهارشنبه) مبنی بر سقوط فردی به درون قنات به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی کاشان گزارش شد.

وی افزود: شخصی که اقدام به ورود به قنات در جاده نوش‌آباد کرده بود به درون چاه سقوط کرده و مصدوم شده بود که تیم‌های امداد و نجات این سازمان به محل اعزام شدند.

فدائی گفت: این حادثه در کیلومتر دو جاده کاشان به نوش‌آباد اتفاق افتاده بود که تیم‌های عملیاتی  ایستگاه شماره ۲ و۴ این سازمان به محل اعزام شده و با همکاری تیم‌های آتش نشانی نوش‌آباد و آران وبیدگل، اقدام به خروج فرد کردند که ۲۴ ساعت در چاه محبوس شده بود.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان خاطرنشان کرد: فرد مصدوم که دارای خراشیدگی و کوفتگی سطحی بود بعد از اقدامات اولیه به بیمارستان شهید بهشتی کاشان انتقال یافت که وضعیت عمومی فرد حادثه دیده رضایت بخش اعلام شده است.

انتهای پیامادای احترام وزیر ورزش و جوانان به مقام شامخ شهدا
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.