دسته بندی محصولات

نشست سالانه هیات امنای بنیاد عفاف و حجاب برگزار شد

نشست سالانه هیات امنای بنیاد عفاف و حجاب برگزار شد

نشست سالانه هیات امنای بنیاد عفاف و حجاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

نشست سالانه هیأت امنای بنیاد عفاف و حجاب با حضور اعضای این بنیاد با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم محمد نبی حبیبی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در ابتدای این جلسه پس از گرامی‌داشت تجلیل از خدمات مرحوم مهندس محمد نبی حبیبی که پیش از این مسئولیت نایب رئیسه هیأت مدیره بنیاد را بر عهده داشت درباره موضوعات و مسائل مرتبط با عفاف و حجاب بحث و بررسی‌هایی صورت گرفت.

از جمله موضوعات و مسائل مورد بحث در این نشست ارائه گزارش عملکرد مالی بنیاد، بررسی کلیات طرح تشکیل اتحادیه دفاع از حقوق زنان، بحث و تبادل نظر پیرامون رویدادهای مهم حوزه عفاف و حجاب در کشور، ارائه گزارش اجتمالی اقدامات و فعالیت‌های بنیاد در تهران و مراکز استان‌ها بود.

اعضای هیأت مدیره بنیاد عفاف و حجاب عبارتند از؛ آیت الله اختری، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدی، حجت الاسلام والمسلمین میرتاج الدینی، فاطمه رهبر، لاله افتخاری، منیره نوبخت و اسفندیاری.

در پایان این نشست نیز، اقدامات” ابعاد کارشناسی طرح تشکیل اتحادیه دفاع از حقوق زنان توسط کمیته‌ای مرکب از تعدادی از اعضای هیأت مدیره مورد بررسی قرار گیرد و در خصوص اجرای آن تصمیم گیری شود.”” همچنین مطالبات و انتظارات بنیاد در حوزه رسانه ملی و حوزه علمیه قم از طریق تشکیل جلسات مشترک هیأت مدیره با علما و فضلای قم و تهران و نیز رئیس سازمان صدا و سیما در دستور کار قرار گیرد.” به تصویب رسید.

انتهای پیام

فرهنگ حجاب و عفاف باید صورت ارزشی گسترش یابد
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.