سلام. سایت آماده بازارچه کالای ایرانی با قیمت پایه 40 میلیون تومان به فروش می رسد

بازارچه کالای ایرانی:

نمایشگاه E3 بزرگترین و بدون شک بهترین رویداد صنعت بازی است؛ هر سال شرکت‌های بازی‌سازی بزرگ و کوچک یک هفته گرد هم می‌آیند تا از ساخته‌های آینده‌شان برای مخاطبان و خبرنگاران بگویند. امسال هم نمایشگاه E3 2019 مثل سال‌های قبل پر سر و صدا و به خوبی برگزار شد.

در مقایسه با سال‌های گذشته، کنفرانس‌ها کمی فرق کرده و بازی‌ها کمتر شده بودند که البته با در نظر گرفتن این موضوع که به پایان نسل فعلی کنسول‌های بازی نزدیک می‌شویم، می‌توان تعداد کمتر بازی‌ها را توجیه کرد. الکترونیک آرتز بی‌خیال برگزاری یک کنفرانس معمول شد و سونی هم به طور کلی قید حضور در رویداد E3 2019 را زد.

با این حال، شرکت‌های دیگر، نبود سونی را به خوبی جبران کردند و شاهد نمایش بازی‌های بسیار بزرگی بودیم. البته بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که یک هفته قبل از شروع رویداد E3 2019، سونی یکی از بزرگترین بازی‌های امسال را نمایش داد؛ طوری که پیش از شروع کنفرانس‌ها و برنامه‌های E3 2019 شاهد نمایش تریلر و اعلام تاریخ انتشار بازی Death Stranding از سونی سونی بودیم. بازی بزرگ بعدی سونی دث استرندینگ است و طبق استراتژی جدید سونی، این شرکت ترجیح می‌دهد تا روی مارکتینگ و تبلیغ یک بازی تمرکز کند تا این که چند بازی را همزمان نشان دهد.

کنفرانس‌های امسال E3 2019 مثل تمام سال‌های قبل، فراز و نشیب‌های معمول خود را داشتند؛ برخی بازی‌ها حسابی هیجان‌زده‌مان کردند و برخی دیگر از بازی‌ها چندان به چشم نیامدند. با تمام این اوصاف، یک موضوع را نباید فراموش کنیم: این که هر بازی برای مخاطب خاص خود ساخته می‌شود. منظورمان این است که اگر از بازی‌های شرکت Devolver Digital و کنفرانسش راضی نبودیم، دلیلی بر بودن بازی‌های این کمپانی نیست؛ بلکه می‌توانیم بگوییم بازی‌های آن‌ها جذب‌مان نکرده است. از طرفی، به جرات می‌توانیم بگوییم که بازی موبایل جدید بتسدا اساسا خوب نبود و هیچ مخاطبی از نمایش آن لذت نبرد.

به طور کلی، از E3 2019 و نمایش بازی‌ها راضی هستیم؛ حتی با در نظر گرفتن این موضوع که بیشتر بازی‌های نمایش داده شده، قرار نیست در سال جاری عرضه شوند و عرضه‌شان برای سال ۲۰۲۰ در نظر گرفته شده است. در E3 2019 شاهد نمایش بازی‌های خوب و بزرگی مثل «سایبرپانک ۲۰۷۷»، «بازسازی فاینال فانتزی ۷» و قسمت جدید مجموعه بازی‌های واچ داگز و کاملا از نمایش آن‌ها راضی بودیم.

در ادامه سعی کرده‌ایم نگاهی به مهم‌ترین اتفاقات کنفرانس‌ها و نمایشگاه E3 2019 بیندازیم و جذاب‌ترین و مهم‌ترین بازی‌هایی که نمایش داده شدند را به ترتیب و به صورت خلاصه بررسی کنیم.

 

کنفرانس گوگل استیدیا

گوگل پیش از همه برنامه‌ای مختص پلتفرم جدید بازی خود یعنی «گوگل استیدیا» برگزار کرد. در این برنامه‌ی نسبتا کوتاه، گوگل از مشخصات پلتفرم بازی خود و بازی‌هایی که قرار است روی آن عرضه شوند، کاملا صحبت کرد. استیدیا در یک سال اول عرضه نیازمند به پرداخت اشتراک ماهیانه خواهد بود، ولی از سال ۲۰۲۰ به صورت رایگان در دسترس همه قرار خواهد گرفت. با این حال، چه با اشتراک و چه بدون اشتراک، باید بازی‌ها را جداگانه خرید و تهیه کرد.

 

بازی Baldur’s Gate III

تریلر بازی Baldur's Gate 3

در مراسم گوگل شاهد رونمایی از سومین قسمت مجموعه بازی‌های «دروازه‌های بالدور» یا همان Baldur’s Gate بودیم. نکته‌ی مهم درباره‌ی این بازی، استودیوی سازنده‌ی آن است. شرکت بازی‌سازی Larian Studios وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Baldur’s Gate III را برعهده گرفته است؛ شرکتی که به جرات می‌توانیم بگوییم بهترین سازنده‌ی حال حاضر بازی‌های سبک نقش‌آفرینی است. البته اطلاعات بیشتری از بازی Baldur’s Gate III به غیر از نمایش یک تریلر منتشر نشد.

 

بازی Ghost Recon: Breakpoint

تریلر بازی Ghost Recon Breakpoint

جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های گوست ریکان هم در مراسم گوگل برای پلتفرم استیدیا رونمایی شد. بازی Ghost Recon: Breakpoint تریلری بسیار شگفت‌انگیز داشت که در مراسم گوگل به نمایش گذاشته شد. این تریلر روی ضد قهرمان بازی تمرکز داشت؛ ضد قهرمانی که نقش او به «جان برنتال» سپرده شده است. جان برنتال را اخیرا به خاطر بازی در نقش پانیشر و همچنین سریال واکینگ دد می‌شناسیم. تریلر نمایش داده شده حسابی سینمایی و خوب بود.

 

بازی Destiny 2

Destiny 2 Shadowkeep

پیش از این که الکترونیک آرتز بخواهد مراسم سالانه‌ی خود را به مناسبت E3 برگزار کند، شرکت بازی‌سازی بانجی ویدیویی مختص بازی خود یعنی دستینی ۲ منتشر کرد. اتفاقات بزرگ و مهمی قرار است برای Destiny 2 رخ دهند که کوچکترین آن، رایگان شدن بازی است. جزییات بسته‌ی الحاقی جدید بازی و امکان استفاده از یک اکانت روی پلتفرم‌های مختلف از خبرهایی بود که بانجی برای دستینی ۲ داد.

 

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

گیم پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

اولین نمایش E3 2019 با رویداد الکترونیک آرتز شروع شد. الکترونیک آرتز برای اولین بار گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را به تصویر کشید؛ طوری که توانستیم با روند بازی و مکانیک‌ها و سیستم‌های این بازی به طور کلی آشنا شویم. از نظر روند، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بی‌شباهت به مجموعه بازی‌های آنچارتد نیست. با این تفاوت که سیستم مبارزه‌ی بازی تن به تن است و شمشیر نوری مجموعه‌ی جنگ ستارگان نقش بزرگی در آن دارد.

 

بازی FIFA 20

بازی FIFA 20

بازی‌های مختلف زیادی در برنامه‌ی EA Play 2019 به نمایش گذاشته شدند، ولی ما قید Madden 2020 و بسته‌ی الحاقی جدید The Sims را می‌زنیم و سراغ اتفاق مهم بعدی رویداد الکترونیک آرتز می‌رویم. حرف زیادی از شماره‌ی جدید بازی فیفا در رویداد الکترونیک آرتز زده نشد و در واقع رونمایی کامل بازی بیرون از کنفرانس الکترونیک آرتز صورت گرفت. با این حال، قسمت جدید مجموعه بازی‌های فیفا فرق کرده است و این بار یک بخش بزرگ مختص فوتبال خیابانی یا همان فیفا استریت دارد.

 

شخصیت جدید Apex Legends

شخصیت Wattson بازی Apex Legends

ظاهرا تنظیمات اینترنت داخل مملکت را کمی دستکاری کرده‌اند، چون امکان اتصال به بازی Apex Legends در مملکت فراهم شده است و در نتیجه ما هم تصمیم گرفته‌ایم تا دوباره از این بازی صحبت کنیم. الکترونیک آرتز از شخصیت جدیدی به اسم واتسون برای بازی Apex Legends رونمایی کرد که یک مهندس است. واتسون می‌تواند سپرهای مختلف روی زمین کار بگذارد یا به دیگر افراد تیم کمک کند. همچنین جزییات فصل دوم بازی Apex Legends هم در رویداد E3 2019 الکترونیک آرتز مشخص شد.

استفاده از DNS ویندوز 2000
خواندن

 

پروژه اسکارلت، نسل بعدی ایکس‌باکس

پروژه اسکارلت ایکس باکس

کنفرانس ایکس‌باکس در E3 2019 بزرگترین اتفاق نمایشگاه بود؛ طوری که بیشتر نمایش‌ها و رونمایی‌های خوب امسال در کنفرانس مایکروسافت صورت گرفت. مایکروسافت از کنسول بعدی خود صحبت کرد که فعلا با اسم رمز پروژه اسکارلت شناخته می‌شود. از سخت‌افزار این کنسول که بسیار شبیه به پلی‌استیشن ۵ است خبردار شدیم و مایکروسافت همچنین گفت که کنسول بعدی آن‌ها در پایان سال ۲۰۲۰ وارد بازار خواهد شد و از بازی‌های ایکس‌باکس وان هم کاملا پشتیبانی خواهد کرد.

 

اعلام تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077

تریلر E3 2019 بازی Cyberpunk 2077

بدون شک یکی از جالب‌ترین اتفاقات رویداد E3 امسال با نمایش تریلر جدید بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ صورت گرفت. تریلر سینمایی و انیمیشنی این بازی که در کنفرانس مایکروسافت نمایش داده شد، با حضور «کیانو ریوز» به پایان رسید. سپس شخص کیانو ریوز روی سن کنفرانس مایکروسافت آمد تا از تاریخ انتشار بازی رونمایی کند. کیانو ریوز که او را اخیرا به خاطر مجموعه فیلم‌های جان ویک می‌شناسیم، یکی از شخصیت‌های مهم بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ است. تاریخ انتشار بازی هم ۲۸ فروردین سال ۱۳۹۹ اعلام شد.

 

بازی Halo Infinite

تریلر بازی Halo Infinite

مایکروسافت نمایشی از قسمت بعدی مجموعه بازی‌های هیلو داشت. بازی Halo Infinite با یک تریلر سینمایی نمایش داده شد که طبق گفته‌ی مایکروسافت، کاملا نمایانگر گرافیک بازی و آنچه روی کنسول نسل بعد آن‌ها می‌بینیم، خواهد بود. این تریلر چیز زیادی نشان‌مان نداد، جز این که مثل همیشه مستر چیف به تلاش‌های خود برای نجات بشر ادامه می‌دهد و کورتانا هم هنوز در بازی است و به همین منوال. با این حال، مایکروسافت گفت که می‌توانیم انتظار داشته باشیم تا در پایان سال ۲۰۲۰ و همزمان با عرضه‌ی ایکس‌باکس بعدی، بازی Halo Infinite هم عرضه شود.

 

بازی Microsoft Flight Simulator

تریلر بازی Microsoft Flight Simulator

شاید بهتر بود مایکروسافت برای به رخ کشیدن قابلیت کنسول نسل بعدی خود، بازی Microsoft Flight Simulator را رو می‌کرد که کیفیت گرافیک آن را هنوز هم هضم نکرده‌ایم. مایکروسافت پس از سال‌ها از قسمت جدید بازی Flight Simulator رونمایی کرد که تریلر آن از یک بازی شبیه‌ساز هوایی بسیار خفن می‌گفت. ظاهرا به لطف پردازش ابری و تصاویر ماهواره‌ای گرافیک بازی Flight Simulator این‌قدر خوب از آب درآمده است. این بازی همچنین قرار است به غیر از کامپیوتر روی ایکس‌باکس وان هم عرضه شود.

 

بازی Age of Empires 2: Definitive Edition

بازسازی بازی Age of Empires 2

بازسازی یکی دیگر از بازی‌های بزرگ مایکروسافت هم یکی دیگر از نمایش‌های کنفرانس این شرکت بود. شاهد نمایش تریلری از بازسازی عصر امپراطوری‌ها ۲ یا همان Age of Empires 2 بودیم. این بازی با مجموعه‌ای از قابلیت‌های بیشتر و گرافیک بالاتر بازسازی شده و قرار است پاییز امسال روی کامپیوتر عرضه شود. حتی بخش داستانی بازی هم گسترش پیدا کرده و سه کمپین جدید به بازی Age of Empires 2: Definitive Edition اضافه شده‌اند.

 

بازی Gears 5

تریلر بازی Gears 5

با این که دو سه تریلر از قسمت جدید مجموعه بازی‌های گیرز آو وار در کنفرانس مایکروسافت نمایش داده شد، ولی هیچ‌کدام خود بازی را به تصویر نمی‌کشند و در واقع تریلرها همگی انیمشینی بودند. مایکروسافت تاریخ عرضه‌ی بازی Gears 5 را مشخص کرد و همچنین گفت که در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری از بخش داستانی و بخش‌های چند نفره‌ی بازی منتشر خواهند کرد. در کنفرانس مایکروسافت همچنین شاهد نمایش بخش چند نفره‌ی جدیدی برای بازی به اسم Escape بودیم.

 

بازی Borderlands 3

بازی borderlands 3

یکی از تریلرهای خوب کنفرانس مایکروسافت، نمایش بازی Borderlands 3 بود. شخصیت‌ها و کلاس‌های جدید بازی Borderlands 3 در قالب یک تریلر جدید به تصویر کشیده شدند؛ شخصیت‌هایی که هر کدام قابلیت‌های خاص خودشان را دارند. این تریلر همچنین به خوبی اکشن بازی را نشان‌مان داد و کمی هم از داستان بازی و ضد قهرمان‌های آن برای‌مان گفت. بازی Borderlands 3 در رویداد PC Gaming Show هم نمایشی دیگر داشت که در آن کارگردان بازی، به سوالات طرفداران پاسخ داد و از جزییات روند بازی گفت.

 

بازی Elden Ring

تریلر بازی Elden Ring

ماه بود که در قالب شایعات مختلف از همکاری استودیوی باز‌سازی فرام سافتور و جرج آرآر مارتین، نویسنده‌ی رمان‌های بازی تاج و تخت می‌شنیدیم. این بازی هم بالاخره در کنفرانس مایکروسافت با نمایش یک تریلر نشان داده شد. البته که این تریلر هم انیمیشنی بود و هیچ اطلاعاتی از گیم‌پلی یا دنیای بازی در اختیارمان قرار نداد. بازی Elden Ring توسط سازندگان مجموعه بازی‌های دارک سولز و بازی‌های بلادبورن و سکیرو ساخته می‌شود و قرار است روندی یکسان را پیش بگیرد؛ با این تفاوت که آزادی عمل بازی‌کننده‌ها بیشتر است و دنیای بازی هم فانتزی‌تر و به کمک جرج آرآر مارتین خلق شده.

 

بازی Dying Light 2

تریلر بازی Dying Light 2

دنباله‌ی بازی زامبی-کشی Dying Light هنوز هم تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد، ولی در دو کنفرانس امسال با تریلرهایی حضور داشت. در کنفرانس مایکروسافت شاهد نمایش تریلر گیم‌پلی بازی Dying Light 2 بودیم و متوجه شدیم که شخصیت اصلی بازی هم خودش آلوده به ویروس شده است. از نظر روند بازی Dying Light 2 تفاوت زیادی با قسمت قبلی نکرده است، ولی به نظر می‌رسد که عناصر نقش‌آفرینی بازی بارها بیشتر شده باشند و بازی بخواهد برای‌مان بسیار بهتر قصه تعریف کند.

 

بازی Forza Horizon 4

تریلر بازی Forza Horizon 4

بر و بچه‌های استودیوی بازی‌سازی Playground Games یکی از بهترین بسته‌های دانلودی که تا به حال دیده‌ایم را در کنفرانس مایکروسافت مقابل‌مان گذاشتند. خودروهای لگویی قرار است در قالب یک بسته‌ی الحاقی به بازی Forza Horizon 4 اضافه شوند. از مدل‌های لگویی خودروها و جاده‌های معروف گرفته تا خودروهایی کاملا جدید، بخشی از این بسته‌ی الحاقی را تشکیل داده‌اند. گرافیک بسیار بالای فورتزا هورایزن ۴ همچنین کاری کرده است تا از نظر گرافیکی لگوها بسیار خوب به نظر برسند. تریلر نمایش بسته‌ی الحاقی LEGO Speed Champions برای بازی Forza Horizon 4 همچنین با موسیقی اصلی فیلم لگو (The Lego Movie) همراه شده بود.

طرز تهیه بهترین دمنوش‌ها برای درمان سریع سرماخوردگی و آنفولانزا در خانه
خواندن

 

بازی Tales of Arise

تریلر بازی Tales of Arise

اولین اطلاعات از بازی Tales of Arise پیش از شروع کنفرانس مایکروسافت و در قالب یک شایعه به بیرون درز کرد. با این حال در کنفرانس مایکروسافت شاهد نمایش تریلر کامل بازی بودیم؛ طوری که توانستیم به خوبی پیشرفت‌هایی که شایعه از آن صحبت کرده بود را ببینیم. چه از نظر ظاهری و چه از نظر روند بازی Tales of Arise با قسمت‌های قبلی مجموعه‌ی Tales of فرق می‌کند و پیشرفت کرده است. بازی سبک و سیاق گرافیکی جالبی دارد و انگار بخش‌های زیادی از آن با آبرنگ نقاشی شده‌اند. برای ساخت این افکت یک شیدر کاملا جدید برای بازی ساخته شده است.

 

تاریخ انتشار فاینال فانتزی ۷

تریلر بازی Final Fantasy VII Remake

پیش از این که وارد کنفرانس بتسدا شویم و اسکوئر انیکس بخواهد رسما از بازسازی فاینال فانتزی ۷ صحبت کند، در پایان کنسرت موسیقی‌های فاینال فانتزی شاهد نمایش تریلری کوتاه از بازی Final Fantasy VII Remake بودیم. این تریلر کوتاه صحنه‌هایی کاملا جدید از بازی را در خود جای داده بود، ولی بدون شک مهم‌ترین بخش آن، اعلام تاریخ انتشار بازی بود. اسکوئر انیکس در کنسرت فاینال فانتزی از تاریخ انتشار بازی که ۱ فروردین ۱۳۹۹ است رونمایی کرده بود. البته نمایش کامل بازی در کنفرانس اسکوئر انیکس صورت گرفت.

 

بازی Fallout 76

بتل رویال بازی Fallout 76

کنفرانس بتسدا فرصت خوبی بود تا این شرکت از مشکلات بازی اخیر خود یعنی فال‌آوت ۷۶ صحبت کند. «تاد هاوارد»، تهیه کننده‌ی بازی فال‌آوت ۷۶ روی سن آمد و گفت که از اشتباهات بازی Fallout 76 درس گرفته‌اند و می‌خواهند آن را درست کنند. دو اتفاق بزرگ برای فال‌آوت ۷۶ قرار است رخ دهد. اتفاق نزدیک‌تر، اضافه شدن یک بخش بتل رویال به اسم Nuclear Winter به بازی است. در این بخش بتل رویال ۵۲ بازی‌کننده با یکدیگر در یک نقشه درگیر می‌شوند و با استفاده از سلاح‌های مختلف و ساخت و ساز پایگاه سعی می‌کنند همدیگر را از بین ببرند. اتفاق دیگر که در پاییز امسال رخ می‌دهد، آپدیت بزرگ بازی به اسم Wastelanders است. در قالب این آپدیت، خط داستانی کاملا جدید و شخصیت‌های زنده به محیط بازی اضافه خواهند شد.

 

بازی GhostWire: Tokyo

بازی GhostWire: Tokyo

نمایش بازی جدید استودیوی «شینجی میکامی» را هم به عنوان یکی دیگر از اتفاقات جذاب نمایشگاه E3 2019 محسوب می‌کنیم. شینجی میکامی روی سن کنفرانس بتسدا آمد تا از بازی جدیدشان به اسم GhostWire: Tokyo رونمایی کند. این بازی که با تریلری سینمایی معرفی شد، قرار است در سبک ماجراجویی اکشن ساخته شود. البته مثل ساخته‌های قبلی استودیوی تانگو گیم‌ورکس بازی GhostWire: Tokyo هم ترسناک و ماورایی است، ولی خبری از سبک رزیدنت اویل و The Evil Within نخواهد بود.

 

بازی Wolfenstein: Youngblood

بازی Wolfenstein: Youngblood

زمان زیادی تا عرضه‌ی دنباله‌ی مستقیم بازی‌های ولفنشتاین باقی نمانده است و بتسدا هم از کنفرانس خود استفاده کرد تا نمایشی دیگر از بازی Wolfenstein: Youngblood داشته باشد. این بازی دنباله‌ی قسمت دوم است و بازی‌کننده‌ها را در نقش دختران دو قلوی شخصیت اصلی یعنی بلاسکوویچ قرار می‌دهد. تریلر جدیدی که از Wolfenstein: Youngblood در کنفرانس بتسدا نشان داده شد، به خوبی هم گیم‌پلی و هم بخش‌های داستانی این بازی را به تصویر کشید.

 

بازی Deathloop

تریلر بازی Deathloop

استودیوی بازی‌سازی Arkane یعنی سازندگان مجموعه بازی‌های Dishonored و همچنین بازی Prey از ساخته‌ی جدیدشان در کنفرانس بتسدا رونمایی کردند. این شرکت از بازی جدید Deathloop رونمایی کرد، بدون این که چیزی از گیم‌پلی آن نشان دهد. البته کارگردان بازی در کنفرانس بتسدا گفت که بازی Deathloop بی‌شباهت به دیگر ساخته‌های استودیوی‌شان نخواهد بود و در سبک اکشن اول شخص ساخته می‌شود. از نظر داستانی فعلا جذب بازی شده‌ایم، ولی هیچ اطلاعاتی از گیم‌پلی آن در دست نداریم.

 

بازی Doom Eternal

تریلر بازی Doom Eternal

بهترین و طولانی‌ترین بخش کنفرانس بتسدا به بازی Doom Eternal اختصاص داده شده بود. این بازی که دنباله‌ای مستقیم بازی بازی Doom سه سال پیش است، همه چیز آن بازی را گسترش داده؛ طوری که از هر سلاح بازی گرفته تا حرکت در بازی و مراحل آن، پیشرفته کرده‌اند. تاریخ عرضه‌ی بازی Doom Eternal در کنفرانس بتسدا مشخص شد و همچنین شاهد نمایش تریلری جدید از بخش داستانی و رونمایی از بخش چند نفره‌ی جدیدی برای بازی به اسم Battlemode بودیم.

 

بازی Persona 5: The Royal

تریلر E3 2019 بازی Persona 5: The Royal

پیش از این که وارد کنفرانس بعدی و رونمایی بازی‌های بیشتر شویم، در این میان شرکت بازی‌سازی آتلوس تریلری جدید از بازی Persona 5: The Royal منتشر کرد. این تریلر گیم‌پلی بازی را نمایش می‌داد و از شخصیت جدید و بخش‌های جدیدی که بازی اضافه شده‌اند می‌گفت. از همه نظر در Persona 5: The Royal با بازی بزرگتر و بهتری طرف خواهیم بود؛ از داستان گسترش یافته و طولانی‌تر گرفته تا مکانیک‌های مبارزه‌ی بیشتر. تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی انگلیسی Persona 5: The Royal مشخص نیست، ولی در این تریلر سال ۲۰۲۰ اعلام شد.

 

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

تریلر E3 2019 بازی Vampire Bloodlines 2

کنفرانس PC Gaming Show بیشتر روی نمایش بازی‌های مستقل تمرکز داشت، ولی در این میان تریلری هم از گیم‌پلی بازی Vampire Bloodlines 2 نمایش داده شد. برای اولین بار توانستیم گیم‌پلی بازی را ببینیم و کاملا واضح است که با همان روند بازی بسیار خوب قسمت قبلی طرف هستیم؛ طوری که انگار از نظر ظاهری، همه چیز مدرن شده، ولی مکانیک‌ها و سیستم‌های قبلی همگی سر جای خود است. البته از این تریلر کاملا واضح است که بازی هنوز حسابی جای کار دارد.

آموزش تهیه دمپخت زعفرانی؛ هم گیاهی، هم با مرغ
خواندن

 

بازی Watch Dogs: Legion

بازی Watch Dogs: Legion

کنفرانس یوبی‌سافت با نمایش بهترین بازی امسال این شرکت شروع شد. بازی Watch Dogs: Legion به عنوان سومین قسمت از این مجموعه بازی‌ها معرفی شد و همانطور که شایعات گفته بودند، در بازی می‌توان کنترل همه‌ی شخصیت‌های داخل شهر را برعهده گرفت. بازی Watch Dogs: Legion قصه‌ای در لندن پس از برکزیت تعریف می‌کند؛ همه چیز در انگلستان نابود شده و همه‌ی افراد شهر هم در تحت نظر هستند. در همین راستا هم بازی‌کننده‌ها تلاش می‌کنند تا تک تک افراد شهر را به گروه خود دعوت و از تخصص آن‌ها استفاده کنند. تاریخ عرضه‌ی بازی هم آبان ماه امسال اعلام شد.

 

سرویس یوپلی پلاس

سرویس Uplay Plus

یوبی‌سافت در کنفرانس خود از سرویس اشتراکی جدیدی به اسم Uplay Plus رونمایی کرد. این سرویس دقیقا مثل سرویس اشتراکی الکترونیک آرتز یعنی EA Access کار می‌کند؛ یعنی مشترکان با پرداخت رقمی ماهانه، می‌توانند به لیست بزرگی از بازی‌های یوبی‌سافت دسترسی داشته باشند. این سرویس ماهانه ۱۵ دلار قیمت‌گذاری شده است و فعلا فقط روی پلتفرم کامپیوتر راه اندازی شده است. یوبی‌سافت گفته که این سرویس در حال حاضر بیش از ۱۰۰ بازی دارد که جدیدترین بازی‌های یوبی‌سافت هم بین آن‌ها به چشم می‌خورد.

 

بازی Final Fantasy VII Remake

تریلر بازی Final Fantasy VII Remake

کنفرانس اسکوئر انیکس مجموعه‌ای از بازی‌های بسیار خوب را در خود جای داده بود، ولی مطمئنا بزرگترین نمایش این شرکت بازسازی فاینال فانتزی ۷ بود. نه تنها شاهد بیش از ده دقیقه گیم‌پلی از بازی Final Fantasy VII Remake بودیم، بلکه تهیه کننده و کارگردان این بازی روی سن آمدند تا از دیدگاهی که برای این بازسازی دارند صحبت کنند. از نظر روند، بازی Final Fantasy VII Remake بسیار شبیه به بازی اصلی است و می‌توان به تک تک شخصیت‌ها فرمان داد و از قدرت‌های ویژه‌ی مختلفی میان مبارزات استفاده کرد. شخصیت «تیفا» هم برای اولین بار با نمایش یک تریلر بسیار خوب و طولانی در کنفرانس اسکوئر انیکس نمایش داده شد.

 

موسیقی فاینال فانتزی

تریلر Square Enix Music

اسکوئر انیکس در کنفرانس خود خبر داد که آرشیو کامل موسیقی مجموعه بازی‌های فاینال فانتزی را در سرویس‌های استریم موسیقی قرار داده‌اند؛ طوری که می‌توان از آلبوم موسیقی اولین قسمت این مجموعه بازی‌ها گرفته تا فاینال فانتزی ۱۵ را در سرویس‌هایی مثل اسپاتیفای یا اپل موزیک گوش کرد. حتی موسیقی بازی‌های فرعی و آلبوم‌های اضافه‌ی بازی‌های فاینال فانتزی هم در سرویس‌های استریم موسیقی قرار گرفته‌اند. اسکوئر انیکس برای اعلام این خبر یک ویدیو هم ساخته بود.

 

بازی Marvel’s Avengers

بازی Marvel's Avengers

اسکوئر انیکس پس از نمایش تعداد زیادی نقش‌آفرینی ژاپنی، سراغ رونمایی کامل و نمایش اولین تریلر بازی اونجرز رفت. بازی اونجرز توسط سازندگان بازی‌های توم ریدر ساخته می‌شود و Marvel’s Avengers نام گرفته است. تریلر بازی بخش‌هایی از گیم‌پلی را نشان‌مان داد، ولی نه آن‌قدر که بتوانیم درباره‌ی روند بازی نظر بدهیم و نتیجه گیری کنیم. بازی Marvel’s Avengers هم مراحل تک نفره خواهد داشت و هم مراحل آنلاین و امکان کنترل پنج قهرمان از گروه اونجرز هم در بازی به اقتضای مرحله، وجود دارد.

 

قسمت بعدی بازی Zelda

دنباله‌ی بازی Zelda Breath of the Wild

در برنامه‌ی نینتندو که به مناسبت E3 2019 برگزار شده بود، شاهد نمایش غافلگیرانه‌ی قسمت بعدی مجموعه بازی‌های زلدا بودیم. قسمت بعدی بازی‌های زلدا در واقع دنباله‌ای مستقیم برای بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild است. نینتندو یک تیزر از این بازی منتشر کرد و گفت که ساخت آن شروع شده است. به نظر می‌رسد که با مجموعه‌ای از مکانیک‌ها و سیستم‌های جدید طرف هستیم، ولی دنیای بازی قبلی حفظ شده است. قصه‌ی بازی هم ظاهرا حسابی تیره و تاریک خواهد بود.

 

بازی Astral Chain

تریلر E3 2019 بازی Astral Chain

تریلر تازه‌ای از بازی Astral Chain، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی پلاتینیوم گیمز در برنامه‌ی Nintendo Direct به نمایش گذاشته شد. این تریلر جدید، بخش‌هایی تازه از بازی را به تصویر می‌کشید و غولآخرهای بسیار بزرگ آن را نشان می‌داد. همچنین با مکانیک‌های جدید سیستم مبارزه‌ی بسیار خوب بازی Astral Chain روبرو شدیم. زمان زیادی تا عرضه‌ی بازی Astral Chain باقی نمانده است و این تریلر، احتمالا یکی از آخرین نمایش‌های رسمی بازی است.

 

بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening

تریلر E3 2019 بازی Zelda Link's Awakening

احتمالا فقط نینتندو می‌تواند یکی بازی قدیمی برای کنسول دستی گیم‌کیوب را به یکی از مورد انتظارترین بازی‌های امسال تبدیل کند. در برنامه‌ی نینتندو تریلر جدیدی از بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening نمایش داده شد. این تریلر به خوبی گیم‌پلی بازی را نشان و همچنین از وجود یک بخش برای ساخت مراحل در بازی خبر داد. تاریخ عرضه‌ی بازی هم مشخص شد و متوجه شدیم که Link’s Awakening در شهریور ماه امسال عرضه خواهد شد.

 

بازی The Witcher 3: Wild Hunt

بازی Witcher 3 روی نینتندو سوییچ

یکی از غافلگیری‌های برنامه‌ی نینتندو برای E3 2019 رونمایی از بازی ویچر ۳ برای کنسول سوییچ بود. قرار است بازی Witcher 3: Wild Hunt برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود، ولی این موضوع نیازمند پایین آوردن گرافیک بازی بوده است. با این حال، هنوز هم باورمان نمی‌شود امکان بازی کردن بازی Witcher 3 روی کنسول سوییچ و در هر مکان و زمانی وجود داشته باشد، در نتیجه احتمالا با گرافیک پایین بازی کنار می‌آییم. تریلر بازی که در برنامه‌ی Nintendo Direct نشان داده شد، نمایانگر گرافیک نسخه‌ی سوییچ بود.

 

پادکست بازی ویژه نمایشگاه E3 2019

پادکست بازی ویژه نمایشگاه E3 2019

نهایتا، تمام مطالب و تریلرهایی که در بالا می‌بینید را در قالب یک قسمت از برنامه‌ی هفتگی پادکست بازی ضبط کرده‌ایم. از تک تک کنفرانس‌ها در این قسمت برنامه صحبت کرده‌ایم، بازی‌ها را بررسی کرده‌ایم و همچنین بخش بزرگی را به تاریخچه نمایشگاه‌های E3 اختصاص داده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم با دیدن قسمت ویژه‌ی E3 2019 پادکست بازی تمام اخبار و اطلاعات مربوط به نمایشگاه امسال را به بهترین شکل ممکن دریافت کنید.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برو بالا