دسته بندی محصولات

هارد دیسک ۱۰ ترابایتی وسترن دیجیتال با سرعت فوق العاده رونمایی شد – tech24

هارد دیسک ۱۰ ترابایتی وسترن دیجیتال با سرعت فوق العاده رونمایی شد – tech24

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

۰۹ مرداد ۹۸ ساعت ۲۰:۲۴

در ویژه

هارد دیسک ۱۰ ترابایتی شرکت وسترن دیجیتال با سرعت بسیار بالا معرفی شد. هارد دیسک جدید وسترن دیجیتال که مجهز به فناوری های پیشرفته ای مانند Media Cache Plus است که موجب افزایش سرعت و عملکرد آن شده، در خانواده DC HC330 قرار می گیرد.

احتمالا اطلاع دارید که مدتی پیش شرکت سن دیسک توسط شرکت وسترن دیجیتال خریداری شد و فعالیت خود را  به طور رسمی در حوزه تولید حافظه های SSD آغاز کرد. اما این شرکت از توسعه و ارتقا محصولات جدید در حوزه HDD غافل نشد و به تازگی هم از هارد دیسک ۱۰ ترابایتی ۴۰ از ردیف محصولات DC HC330 پرده برداری کرد که سرعت بسیار بالایی را ارائه می کند. این هارد ۱۰ ترابایتی DC HC330 برای شرکت های حوزه ابری تولید شده است. محصول جدید وسترن دیجیتال دارای ۵ سال وارانتی، ۲ میلوین ساعت طول عمر و ۵۵۰ ترابایت تضمین قطعی می باشد.

این هارد دیسک دارای ۲۵۶ مگابایت حافظه کش DRAM است و از گذرگاه‌های SATA III و ASA 12 پشتیبانی می کند. همانطور که گفته شد، فناوری Media Cache Plus را برای این محصول تدارک دیده است که عملکرد نوشتن در بلوک های کوچک افزایش تقریبا ۴۰ درصدی را خواهد داشت. سرعت این هارد هم تا ۲۷۳ مگابایت در ثانیه افزایش یافته است.

هارد دیسک وسترن دیجیتال


مودم‌های نسل پنجم به اپل می‌آیند
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.