دسته بندی محصولات

هم‌افزایی، کاهش هزینه و نگاه به آینده رویکرد جهاددانشگاهی است

هم‌افزایی، کاهش هزینه و نگاه به آینده رویکرد جهاددانشگاهی است

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

معاون آموزشی جهاددانشگاهی گفت: رویکرد این نهاد، هم‌افزایی، کاهش هزینه و نگاه به آینده است.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدصادق بیجندی روز چهارشنبه ۹ مرداد ماه جاری در نشست با اعضای جهاددانشگاهی خراسان شمالی اظهار کرد: هم اندیشی، همفکری و کار تیمی از عوامل موفقیت این نهاد است.

وی ادامه داد: مهمترین سرمایه جهاددانشگاهی منابع انسانی است و این سرمایه این نهاد را همواره رو به جلو حرکت داده است.

وی با بیان اینکه عوامل پیشرفت جهاددانشگاهی در برخی حوزه ها در عرصه بین المللی الگو شده است، تاکید کرد: اگر در خراسان شمالی و در سایر استان ها موفقیتی حاصل شده  نتیجه ممارست و تلاش اعضای آن است و این رویکرد و تفکر باید تقویت شود.

بیجندی اظهار کرد: پژوهشگاه های جهاددانشگاهی مانند پژوهشگاه رویان، به برندی بین المللی تبدیل شده اند و این موفقیت ها حاصل تفکر جهادی است.

وی همچنین حوزه آموزش جهاددانشگاهی را از پیشران های برنامه های این نهاد دانست و افزود: همه حوزه های این نهاد از جمله فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، اشتغال و غیره با یکدیگر عجین هستند.

وی ابراز امیدواری کرد: با تلاش جهادگونه اعضای جهاددانشگاهی خراسان شمالی، این نهاد در استان منشا خدمت و توسعه باشد.

مهندس محسن رحمانی، سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی نیز در این بازدید اظهار کرد: جهاددانشگاهی به پشتوانه ظرفیت های استانی و ملی، می تواند در تحقق اهداف توسعه ای یاری رسان باشد.

به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، وی افزود: همت جهادگونه و همدلی اعضای جهاددانشگاهی سرمایه اصلی این نهاد است و با اتکا به این سرمایه می توان به موفقیت های بزرگی دست یافت.

اقتدار ایران در منطقه در حوزه پیشرفت فناوری‌های جدید
خواندن

انتهای پیامدرباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.