دسته بندی محصولات

پیروزی قاطع پرسپولیس مقابل نیروی زمینی در جام شهدا

پیروزی قاطع پرسپولیس مقابل نیروی زمینی در جام شهدا

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

پرسپولیس با زدن چهار گل، نیروی زمینی را در دیدار رده بندی جام شهدا با شکست مغلوب کرد.

به گزارش ایسنا، پرسپولیس و نیروی زمینی ارتش در بازی رده بندی جام شهدا به میدان رفتند که این دیدار با پیروزی قاطع و چهار بر صفر پرسپولیس خاتمه یافت.

فرشاد احمدزاده (۲۴)، علی علیپور (۵۳ )و مهدی ترابی (۵۸) و امیر روستایی (۸۵) برای پرسپولیس گل زدند.

وحید امیری با کارت زرد داور جریمه شد.

نیمه نخست

پرسپولیس و نیروی زمینی بازی را خیلی هجومی آغاز کردند. در دقیقه ۳ مهاجم نیروی زمینی در موقعیت تک به تک با رادوشوویچ توپ را به دستان این دروازه‌بان زد و او در دو مرحله توپ را کنترل کرد اما در ضد حمله پرسپولیس با خروج بد دروازه بان نیروی زمینی صاحب موقعیت گل شد که علیپور نتوانست دروازه خالی این تیم را با ضربه سر باز کند و توپ به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد احمدزاده صاحب موقعیت تک به تک شد اما توپ را به جایی زد که دروازه‌بان نیروی زمینی قرار داشت. پرسپولیس برای رسیدن به گل فشار حملات خود را افزایش داد تا اینکه در دقیقه ۲۴ علی علیپور با دروازه‌بان تک به تک شد اما به جای شوت زدن، پاس رو به عقب داد و فرشاد احمدزاده با شوت محکم خود دروازه نیروی زمینی را باز کرد.

در دقیقه ۳۰ داور بازی را متوقف کرد تا بازیکنان استراحتی داشته باشند. در دقیقه ،  شوت تماشایی امید عالیشاه به تیر دروازه نیروی زمینی اصابت کرد و در نهایت بازی با یک گل خاتمه یافت.

چگونه می توانید پدرتان را خوشحال کنید
خواندن

نیمه دوم

هر دو تیم همانند نیمه نخست موقعیت‌هایی در ابتدای بازی داشتند که قدر توپ را ندانستند و توپ به بیرون رفت. حملات پرسپولیس ادامه پیدا کردو  هشت دقیقه بعد از شروع نیمه دوم و در دقیقه ۵۳، کار تیمی بازیکنان پرسپولیس در مقابل دروازه خالی به علیپور رسید و او توانست گل دوم تیم را وارد دروازه کند.

در دقیقه ۵۸ گل سوم پرسپولیس روش پاس اشتباه دروازه‌بان نیروی زمینی و افتادن توپ مقابل پای مهدی ترابی رقم خورد که این بازیکن با ضرب چیپ از فاصله حدودا ۲۰ متری دروازه خالی نیروی زمینی را گشود.

در دقیقه ۶۴ محمد نادری با عبور از دو بازیکن خط دفاعی نیروی زمینی، وارد محوطه جریمه این تیم شد و اقدام به شوت زنی کرد که ضربه او را وحید مهدی خانی با پا دفع کرد و مانع از فروریختن دروازه تیمش برای چهارمین مرتبه شد.

در ادامه بازی پرسپولیس چندین موقعیت گل دیگر هم داشت که از این حملات بهره لازم را نبرد و کالدرون دست به تعویض زد.

امیر روستایی بازیکن جوانی که در فصل جدید به پرسپولیس پیوسته با دریبل دروازه‌بان نیروی زمینی دروازه این تیم را برای چهارمین بار باز کرد.

پرسپولیس در نهایت با کسب یک پیروزی تورنمنت جام شهدا برای این تیم خاتمه یافت و سرخپوشان در رده سوم و نیروی زمینی در رده چهارم جای گرفتند.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، مهدی شیری، شجاع خلیل زاده، حسین کنعانی زادگان، محمد نادری (انصاری ۷۶)، احمد نورالهی (ربیع خواه ۷۶)، امید عالیشاه (محمدامین اسدی ۴۶)، وحید امیری، مهدی ترابی (امیر روستایی ۷۰)، فرشاد احمدزاده (سعید حسین پور ۸۸) و علی علیپور.

امضا تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک‌ ایران‌ و چین
خواندن

انتهای پیام

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم.
امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.